Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, dugtatok már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, dugtatok már olyan pasival, aki valamilyen téren elvetemült/elborult/zakkant/megszállott volt? És ijesztő volt vagy izgalmas?

Figyelt kérdés
Példaképp mondjuk olyan pasival, akinek van egy rakat madárpókja és egy szobában él velük, és ott is dugtok a terráriumok mellett. Vagy valami kütyü megszállott, meg nem értett zsenivel, akinek szétszerelt elektronikai cuccokkal van tele a lakása és még az ágyából is ezek kerülnek elő. Vagy egy macskabolonddal, akinél dugás közben öt-tíz macska bámul titeket, sőt még az ágyra is felmennek mellétek.
2018. aug. 15. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én egyszer egy több személyiséggel rendelkező sráccal. :D pára volt, mégis iszonyatosan izgalmas
2018. aug. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, mitol lenne izgalmas valaki, akinek pokok vannak a lakasaban, vagy szetszedett kutyuk?

Inkabb kiabranditoan kupis, igenytelen lehet, ha ilyen mocskos alkatreszek vannak az agyaban.

Izgalmas dugas egy pengeeles elmeju pasival van, nem az ilyen kompenzalos idiotakkal.

2018. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Mi kompenzálás van a madárpókban?:D Régen én is tartottam, bár akkor még fiatal voltam és messze voltam a "dugástól".

A megszállottság fent említett formája nem kompenzálás a legtöbb esetben. Más okai vannak.

A hangulat ingadozás és zavart személyiség egy dolog, de hasadt személyiségre eddig még nem találtak bizonyítékot. Az csak elmélet. 1-2 kivétellel(nincs egyértelmű cáfolat, hogy hamis, de igen valószínű) az összes ilyen esetről bebizonyosodott, hogy nem valós, vagy magától játszik rá, vagy a pszichológus manipulálta, mert egy ilyen eset publikálása a szent grál egy pszichológusnak.

2018. szept. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem. A felsoroltak közül egyik se izgató számomra. A macskás része meg egyenesen zavarna.:D

Viszont ha lenne valami fétise esetleg példának mondanám ,hogy szereti az erőszakosabb szexet lehet ,hogy izgalmas lenne nekem. De nem volt ilyennel dolgom.

2018. szept. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Macskás szorit mesélt egyik haverom összejött egy csajjal és az első alkalommal a csaj lakásán szembesült, hogy a csaj macskamániás 🙂 de ezek a cicák nem csak nézték őket, hanem oda is másztak szex közben melléjük, közéjük 😄😄
2018. okt. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!