Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mennyire jó/zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire jó/zavar titeket, ha egy nőnek magas a libidója?

Figyelt kérdés
Esetleg ha magasabb mint a tiétek? Pl ha pár órán belül (ha együtt vagytok) többször is vágyik a szexre?

2018. szept. 6. 22:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Annyit tennék még hozzá, hogy egy nap/pár órán belül ti hányszor bírjátok?
2018. szept. 6. 22:55
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb. az enyémmel egyezzen. Ha alacsonyabb vagy magasabb, az már nem fér össze.
2018. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokkal magasabb, mint az enyém, az nyilván zavaró.
2018. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
46%
Egy nap kb 3-4-szer és azok ilyen 45 perc 1 óra időtartamúak. Nem baj ha nagyobb a nőnek a libidója de úgy lerendezem hogy lábra se bír állni! Ha ez kell neki napi 3-4 szer akkor írjon rám 😉
2018. szept. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
Ilyen nővel még nem találkoztam az eddigi életem 40 éve alatt, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni.
2018. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elbírnék vele 😊
2018. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nekem tetszene, ha mellette hűséges is. Tehát ha fáradtan hazaesek a munkából akkor megérti hogy aznap nincs szex.

Hosszútávon hétköznap napi 1, hétvégén 2-3menet, ami jó lenne.

2018. szept. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha akkor mászik rám amikor épp nem kívánom vagy nem őt kívánom, az idegesítő tud lenni
2018. szept. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem elég magas az igényem, így nekem pozitív lenne. 28/F
2018. szept. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekem esténként 1, néha reggel is. Hétvégén, szabadságon napi 2-3.

Ha többet szeretne és nem követelőző, megelégszik azzal hogy kézzel, szájjal, vibrivel elégítem ki, akkor rendben.


Ha követelőző, frisztrált vagy agresszív lesz mert kevés volt neki akkor bénítóan tud hatni, nem maradnék ilyen nővel.

Az ilyen keressen magának egy kamionsofőrt, mint a 4. számú versenyző, aki napi 20 óra vezetés után még 4 órát kefél minden áldott nap.

2018. szept. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!