Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lètezik olyan hogy egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zuzu82 kérdése:

Lètezik olyan hogy egy csaj egyszeruen nem indit be titeket szexuàlisan? Volt màr ilyen?

Figyelt kérdés

1 honapja jàrok a pàrommal, gyonyoru arcu, nagyon okos làny. Eddig csak csokolàs volt, amit nagyon èlvezek èrzèkileg (ennek van èrtelme?) de valahogy nem indulok be tole egyàltalàn. Nincs szexuàlis ètvàgyam amikor vele vagyok, ez nagyon gàz?


Elozo baràtnommel 4 èvig jàrtam, s màr arra is begerjettem ha megtogtam a kezèt, kb. vele mindig csak a szexen jàrt az eszem. A mostani pàrommal pedig pont az ellentètje.



2018. szept. 19. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen. létezik ilyen. Az egyik nő ismerősöm olyan mint egy modell, fantasztikus cicik, popsi, baba arc. Olyan mint egy márványszobor, semmi élet, semmi kisugárzás. Abszolut hidegen hagy.

Ellenben vagy egy másik nő, kicsit husos, vörös hajú, szeplős. Állandóan vidám, tele élettel, fantasztikus erotikus kisugárzása van. Ha meglátom már gerjedek.

2018. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ismerkedési fázisban vagytok még. Azon kívül, hogy gyönyörű arca van, meg okos, tetszik neked? Szimpatizálsz vele?
2018. szept. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon tetszik nekem, nagyon bejon minden, humora is nagyon szorakoztato.


nem tudom hogy mennyire szàmit hogy mèg csak ismerkedunk. Ugy èrtem, 1 honapja ismerem, elozo baràtnoimmel egybol leakartam fekudni, most pedig pont hogy èn lassitom le a dolgokat.

2018. szept. 19. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem szerelmes vagy belé, vagy kezdesz az lenni, ezért az érzelmeket a szex elé helyezted, és addig nem akarsz nyomulni, míg biztos nem vagy abban, hogy kölcsönös az érzés.
2018. szept. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó te voltál már szerelmes? Nem attól lesz szerelmes, mert szépnek találja, de nem akarja lefektetni. Akivel 4 évig együtt volt azt is lefektette már az elején, és abba is szerelmes volt (gyanítom amúgy nem lett volna vele 4 évig)


Nőként mondom az már régen rossz, ha egy egy hónapos kapcsolat elején se kívánod már minden pillanatban. Mi lesz később? Itt a lehetőség, hogy megismerd egy új ember testét, vágyait és téged ez nem hoz lázba. Akkor ez mitől változna később?


Inkább pszichikai gond lehet. Ha nem volt még barátnőd a 4 éves kapcsolat után, lehet még korai egy új, nem vagy túl rajta, nem állsz készen a következőre. Esetleg reménykedsz, hogy visszakapod őt?


De az is lehet, hogy az új csajjal nagyon hasonlít az immunrendszeretek és ezért nem indít be. Az pedig később sem fog változni.

2018. szept. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugyan lány vagyok, de mikor mi először (!) találkoztunk a barátommal (akkor még ugye csak neten beszéltünk előtte egy keveset), már akkor odavoltunk. Szex nem volt, de mindkettőnknek nehéz volt megállni...


Szerintem várj még, de ha nem kívánod, akkor szakítani kell.

2018. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!