Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan növelhetném a libidóm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan növelhetném a libidóm (lány)?

Figyelt kérdés
Kb egy éve nagyon megromlott a barátommal a kapcsolatom a szexuális életünket teljesen tönkretette és azóta szinte egyeltalán nem kívántam a szexet...legalábbis vele. 1 hónapja szakítottunk. Előtte heti 3-4x masztiztam de amióta szakítottunk valahogy nem kívánom viszont a szexet nagyon vagyois inkább a testi kontaktust. Volt már valaki így?

2018. szept. 22. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel lelki dologról van szó, két lehetőséged van.


Az egyik, hogy rendbe teszitek a kapcsolatotokat. Megbeszéltek mindent, megpróbáljátok javítani azt ami szerintetek már nem működik (nagyon kevés az esély rá szerintem - tapasztalat).


A másik, hogy teljesen kikapcsolod az agyad, mivel a kapcsolatod még mindig fél lábon áll, így megpróbálod kizárni az összes olyan dolgot ami fájó neked és csak a szexre koncentrálsz.


Ha egyik sem megy, akkor viszont túl sok opciód nem marad.

2018. szept. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
próbálj meg beszélni a sráccal, üljetek le, mond el, hogy mit szeretnél, hogy szeretnéd. Hány éves vagy?
2018. szept. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

érdekes h az előttem szólóknak nem tűnt fel h már szakitottak egy hónapja..

azt javaslom h beszélgess pár emberrel "szexcset" jelleggel, mármint olyanokkal akikkel lehet is, nem az alpáriakra gondolok.

ha beszélsz róla megfogod kivánni ujra.

vagy akár lehetne szeretőd is.

2018. szept. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3 válaszára reagálva én jelentkeznék is mindkét célra diszkréten, ha van rá kereslet :)
2018. szept. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Szerezz,másik pasit!!Azzal menni fog!Ha már,minden működik köztetek,akkor biztos kiváni fogod!
2018. okt. 2. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!