Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek pszichikai impotenc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek pszichikai impotencia ellen?

Figyelt kérdés

Attól tartok, hogy pszichés impotenciám van (fizikai az ki van zárva). Nemrég nem tudott felállni. Félek ha ez mégegyszer előfordul akkor el fogom veszíteni a barátnőmet. A problémám, hogy rendkívül magabizonytalan, vajszívű és zárkózó személyiség vagyok, a barátnőm pedig kíméletlen és magas libidójú személyiség.

Rettegek attól, hogy kudarcot vallok. Mert ha elvesztem őt akkor soha többet nem fog sikerülnöm összejönni mással. Eddig is csak vele volt kapcsolatom, ez is egy hatalmas szerencsének és csodának volt köszönhető, hogy összejöttünk.

(olyat ne írjatok, hogy ezt nem tudhatom előre, mert a világ ilyen kegyetlen és tudom, hogy soha nem lesz semmi jobb. Meg az ilyen dolgokat az ember mélyen legbelül a szívében érzi is.)



2018. okt. 1. 18:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként fiatal és egészséges vagyok , nem cigizem meg ilyesmi.
2018. okt. 1. 18:08
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Anyad volt kegyetlen, hogy nem nyelt le. A vilagot ne hibaztasd a te sz.rsagaid miatt. Amugy ne aggodj, a baratnod talal maganak mast, aki boldogga teszi. :) Hat neked nem az o boldogsaga a legfontosabb???
2018. okt. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Anyam csakugyan nagyon kegyetlen volt.


De egyébként meg az Ő boldogsága a legfontosabb nekem. De Ő kíméletlen nagy éhségű, míg én egy félénk visszahúzódó szelíd ember vagyok. Nem hibáztatom a világot semmiért sem, mert vannak olyan folyamatok, amik mindenféleképpen bekövetkeznek, amik ellen nem lehet semmit sem tenni, egyedül csak belenyugodni lehet a folgokba.

De rettegek attól, hogy a barátnőm nem lesz boldog velem és rosszul fogja érezni velem magát. Nem fog senkim sem maradni ha őt is elvesztem. Épp elég ideig voltam már lelki értelemben egyedül.

2018. okt. 1. 18:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexuálpszichológus
2018. okt. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy két alap törvény :-) és tanács :

1. Ne azzal foglalkozz, hogy mikor áll fel a farkad és mikor nem.

2. Legeyn a legközelebbi együttlét úgy, hogy elnyalogatod a bnődet, de olyan atomlassan-érzékien-türelmesen, nagyon sokáig, akár egy óráig :-) (nem lekostólni, megpróbálni)

3. Hidd el egy kis pihi után ő fogja megoldani, hogy legalább akkora élményt adjon neked, mint te neki. (feltéve hogy nem egy önző-sültgalambváró tyúk)

És simán fel fog állni a farkad, észre sem veszed ez garantált.


Magyarul ne teljesítménykényszerből legyetek együtt, hanem egymásnak örömokozásból (és mindegy hogy hogyan), mindegy ki mikor élvez el és hogyan.


Egyébként te is példája vagy annak, hogy tévhit az, hogy a lányok milyen jók az ágyban, egy nagy szart jók, csak azt hiszik, hogy azért mert elmegy egy srác 3 perc szopás után, akkor milyen jól tud szopni.


Hááát egy szopás drága lányok, nem ettől lesz minőségien jóóó.

2018. okt. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!