Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb szűz férfiakkal csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb szűz férfiakkal csak tízezrekért cserébe hajlandóak szexelni a nök?

Figyelt kérdés

2018. okt. 5. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A prostik mindenkivel pénzért mennek...
2018. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Mit jelent az, hogy idősebb?

Ha 30 alatt vagy, nem vagy idős, ha meg 25 alatt, akkor ne nyafogj, hogy még szűz vagy, mert egyáltalán nem gáz!


Amúgy meg kapd össze magad, bármelyik férfi tud nőt szerezni, csak szedd össze magad!


Nekem is 5 nőm volt, pedig kocka vagyok és képzelheted, mekkora sikere van egy kockának a nőknél!

2018. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
30 évesen a prostikat kivéve az összes nő el fog hajtani a fenébe, hacsak nem sikerül meggazdagodnom valami csoda folytán, mert akkor érdekből talán felszed valaki. :)
2018. okt. 5. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a baj hogy nem a nőnek kell felszednie a pasit hanem fordítva. Talán próbálkoznod kéne és nem otthon ülni és azon sírni hogy senkinek nem kellesz.
2018. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Amíg így állsz hozzá...

Kérlek, nekem 20 éves koromig nem volt barátnőm, 24 éves koromig szűz voltam, évekig voltam egyedül. De tanultam belőle, fejlesztettem magam.

Ha látszik rajtad a kétségbeesés, "nőhiány" és görcsös vagy, akkor senkinek nem fogsz kelleni. Lazítani kell. Ha máshogy nem megy, csajozás előtt idd magad kicsit spiccesre.

Illetve ott a rengeteg társhereső: kitartással ott is lehet ismerkedni.

2018. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a korod miatt nem kapsz meg egy nőt!
2018. okt. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, a 30 éves kor önmagában nem probléma, de a hozzá társuló szüzesség a legtöbb nőnél kiveri a biztosítékot. Halvány lila gőzöm sincs, hogyan fog összejönni velem bárki is.
2018. okt. 5. 22:41
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Honnét tudod hogy probléma a nőknél hogy szűz valaki? Vagy már az összes nőnél próbálkoztál?

Én is nő vagyok és semmi bajom nem lenne azzal hogy szűz vagy. Meg nem úgy kell ismerkedni hogy szia Béla vagyok 30 éves és még szűz. Előszőr megismeritek egymást és amikor már ott tartotok hogy szex akkor esetleg megmondod mi a helyzet, kivan zárva hogy otthagyon a nő akivel eljutsz idáig. Csak hát hogy megismerkedj egy nővel ahhoz nem itt kéne sírni hogy úgy sem sikerül hanem próbálkozni is kéne.

2018. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Miről beszélsz? a kérdésed alapján 12 éves lehetsz!?...
2018. okt. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 KJUsul ***** válasza:
Én meg 50 éves vagyok és szűz, és egyáltalán nem titkolom és nem is szégyenlem, amelyik nő emiatt hagy el, az jobb is ha megy. Ennyi.
2018. okt. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!