Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van hozzám hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van hozzám hasonló helyzetben, hogy rögtön az első párjával komolyabb kapcsolat alakult, de ugyanakkor kíváncsi, hogy milyen másokkal a szex stb?

Figyelt kérdés

Nem akarok emiatt szakítani, megcsalni sem fogom a barátnőmet, de ez így ilyen patthelyzetnek tűnik.

Mindkét nem tapasztalata érdekelne.



2018. okt. 10. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem hasonlo volt sokaig voltam egyutt elso baratommal es kivancsi voltam milyen massal, nem csaltam meg de szetmentunk es jo hogy igy tortent mert a masodikkal megjobb volt
2018. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
hasonlot irtam volna mint az első. Sok sok év után szakítottam vele, és jó ötlet volt szétmenni.
2018. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
94%

Nekem eddig két komoly kapcsolatom volt. Mindkét exem tapasztalatlan volt, úgyhogy mindkettő mellett érdekelt, hogy milyen lehet egy tapasztalt férfival szexelni. Azóta volt szerencsém kipróbálni. Valamivel jobb volt, de annyival nem, hogy ezért ki kéne lépni egy jól működő kapcsolatból. (Mi nem emiatt szakítottunk)


21/N

2018. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Az első kapcsolatomon lettem túl nemrég, elsők voltunk egymásnak. Azóta komolyat nem kerestem, de egy-két alkalmam volt - férfianként más, de ég és föld különbség nincs. A barátomat nagyon szerettem, és az eddigiek alapján nem voltunk rosszak ilyen téren, tapasztaltabbal jobb persze. Kell a jó kommunikáció, csak ezen múlik.

Emiatt ne szakíts, ha egyébként minden rendben van.


L

2018. okt. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Velem is ez van. Nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymás és a szex is fergetegesen jó...de a kíváncsiság csak ott van. Momdjuk csak ezért nem szakítanék soha, márcsak azért se mert házasok vagyunk és van 2 gyerekünk is, akiket szintén imádok. Szóval marad a fantázia, meg talán egyszer kipróbáljuk milyen ha mást is bevonunk a szexbe, mint 3.félt.

30f

2018. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%
Persze, szakítottunk és nem bánom. Egy idő után nem is egészséges ugyan azzal a partnerrel lenni szexuális téren.
2018. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Hülyén vanösszerakva az ember!

Jobb lenne valami olyan verzió, hogy a fiúk-lányok szexképesek lennének pl. 14-15 éves koruktól.

Elkezdenék a szextanuló iskolát, és mindenki szexelhetne mindenkivel, mert a fogamzó-megtermékenyítőképesség még nem alakul ki. Amikor 20 évesen elérnék az ivarérettséget, némi tapasztalattal kezdene mindenki párt választani.


gondoljatok bele! Ha van isten, akkor miért tolt ki velünk?

A kutyák szexelnek, fialnak, és a következő évben az utód önállóan életképes. És képes újabb generációt nemzeni, fialni.

Ezzel szemben az ember szül. 20 éven keresztül neveli, babusgatja, okítja, táplálja, iskolázza. Elengedi a kezét nagynehezen, és RAPPER, utcalány, vagy drogos, vagy bármi lesz belőle.

Tényleg szeret benneteket az isten?


ne csald meg.És ne térj ki a potya numera elől. De soha ne bántsd meg a párod azzal, hogy elmondod neki! Őt nem veszted el, és ha együttmaaradtok, és szép életetek lesz imádni fogod hogy mellette maradtál. Ha ne maradtok együtt akkor pedig miért hagytad volna ki azt a finom kis szexet.

Egyszer élünk!

(Most pedig sietek, mert elkésem a reinkarnációs előadásról! :-)

2018. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Egy idő után nem is egészséges ugyan azzal a partnerrel lenni szexuális téren."


Szóval aki 30-40 éve házas, az csalja meg a másikat vagy járjon swinger klubba? Egyébként miért is nem egészséges? Van rá valani orvosi magyarázatod esetleg?

2018. okt. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!