Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek felvállaljam nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek felvállaljam nő előtt, ismerkedés szakaszban, amikor már van szó szexről, hogy élvezem, ha megujjazom magam masztizás közben? 30f

Figyelt kérdés
Ez nagyon kiábrándító? Ápolt férfi vagyok, higiéniára figyelek mindig, és nem vagyok meleg kicsit sem, egyszerűen élvezem...
2019. jan. 26. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell beszámolni mindenről.Késöbbiekben vagy elmondod,vagy nem.Nem szólnék én.
2019. jan. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amíg tőlem ezt nem kérnéd nem lenne baj.
2019. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Spiritrobber ***** válasza:

Szerintem nem kell elújságolnod ezt mert a te dolgod.

Ha csak szex van feldobhatod a témát de nem mint fétist. Ha tőbb ès tudatni akarod vele akkor sem mondanám hogy ezzel nyiss.


Egyébként a nyitottságán áll hogy fogadja.

2019. jan. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy vagyok vele, hogy nem szeretném, ha később emiatt nem tetszés lenne. Olyannal szeretnék megismerkedni, aki ezt elfogadja alapból (akár segít is).
2019. jan. 26. 12:59
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2019. jan. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy erre partner lenne.Én nem nyitnék egy új kapcsolatba ezzel.Késöbb úgyis jönnek elő a sex alatt kérdések,vágyak.Mi így alakítottuk ki a jó sexet.
2019. jan. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mi nem?
2019. jan. 26. 13:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Vicces vagy, kérdező: a kérdésedre válaszolt az #5-ös.

"Szerintetek felvállaljam" stb. A válasz: nem. Mit nem értesz?


Ráérsz ezt felhozni, és ha egyébként a nőt meg tudod őrjíteni a szexben, akkor jó eséllyel kedvedre is fog tenni. De elsőre ez a kérés necces.

2019. jan. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!