Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lassan 22 éves vagyok, nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 22 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom, emiatt nagyon tapasztalatlan vagyok a szexben. Ennyi idősen már ciki ez?

Figyelt kérdés

Engem nagyon zavar. Lemaradva érzem magam, és úgy érzem hogy emiatt nem lehet teljes életem. Ezt úgy értem hogy normális párkapcsolat, feleség, gyerekek.

Szerintem ahhoz időben kell kezdeni. Vagy nem így van ez?


2019. jan. 26. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Ha te ezt így érzed akkor komoly mentális bajod lehet... menj orvoshoz. Egyébként hányszor fogjatok meg feltenni ugyanazt a kérdést ?
2019. jan. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez nem így van ,ez nincs meg szabályozva...

Ha a tapasztalatlansagod zavar ,menj el egy buliba és szedj fel egy csajt az estére .

Vagy akár alakits belőle párkapcsolatot .

Hát feleség,gyerek nélkül nem mindenkinek teljes az élete ,de először éld ki magad aztan kotelezd el magad .

Még fiatal vagy .

Ha meg nagyon zavar ,hogy még nem szexeltél ,menj el prostituálthoz . Ennyi ...

22 évesen nem ciki ,max olyan 26 évesen lenne necces ,de soha nem ciki .

Egy csomó szűz 22 éves van .

L

2019. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
65%

Azt ajánlom hogy válogass a 18-20 év közötti lányok közül, 20 felett a lányok már nem akarnak szűz pasikkal összejönni, nekik olyan pasi kell aki tapasztalt az ágyban és kielégíti őket, nincs kedvük és türelmük tanítani szűz pasit az ágyban.

Arra is ügyelj hogy a 20 év feletti lányok már aszerint válogatnak hogy hol tanulsz vagy hogy mi a munkád, elég nagy igényeik vannak, sokuknál olyan irreális elvárások is vannak hogy legyen 25 évesen már saját lakásod/házad vagy legalább egy albérleted. Egyetemista lányoknál ha nem vagy egyetemista vagy egyszerű munkád van, esélyed se lesz.

2019. jan. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első idióta, szokásos és kiszámítható gyakorikerdeses választ adta. Természetesen normális érzés, mint mindenkinek, és teljesen általános, mondhatni az emberek 99%-a így működik a való életben, ha betegség lenne akkor maga az ember lény beteg lenne. És abban is van igazság, hogy ha úgy indítanál, hogy ki se próbálod magad, de már apaként folytatod kvázi kimaradt életedből a "kaland" része, az hosszú távon elég káros a mentálhigiénére tekintve. A szexuális élet és kiegyensúlyozott élet közötti kapcsolat már 1000 kutatással be lett bizonyítva, ma ezt elvitatni nettó tudatlanság. De, normál esetben amikor túl leszel rajta, meg fogsz nyugodni, és már nem érzed magad annyira "lemaradva". Én ténylegesen 23 évesen vesztettem el, mert akivel 20 éves koromtól voltam az egy személyiségzavaros hibbant állat volt akivel nem lehetett intim módon stressz nélkül közeledni, de így is azt mondom hogy van időm mindent megélni, hát nem 30 előtt lesz gyerekem hanem még később. Van ilyen.
2019. jan. 27. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!