Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ítélik el egyből azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítélik el egyből azokat a nőket akik a nagyobb péniszt szeretik?

Figyelt kérdés
Itt is nem egyszer el lettem hordva amiatt h azt mondtam én nem szeretem a 15 alatti méretekkel a szexet. Miért baj ez? Rossz ember az aki nem szereti a kisebbet? Hiszen még rosszat se mondtam egy méretre se meg nem nevettem ki vagy bármi mégis szinte mindenki támad emiatt.
2019. febr. 3. 01:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha jó a menyét,lehet szó alkuról
2019. febr. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan nem fogják fel, hogy a nők is különbözőek. Ahogy a pasik mérete is más, a nők hüvelye is. És egyik nem sem tehet róla. Nekem sincs bajom a 10-13 centis pénisszel, de ha egyszer nem érzek belőle semmit, mit tegyek? Ha egy olyan párom lenne, akinek kicsi, akkor inkább hazudnék neki minden szexnél, hogy jajj de jó? Inkább örülök neki, hogy olyan párom van, aki kívül, belül és pénisz méretileg is pont tökéletes nekem. Nem azért szeretem a nagyobb péniszt, mert "csak az férfias" vagy valami hasonló itteni baromság, hanem mert azzal élvezem a szexet. Aki extrán szűk, az meg nyilván a kisebbel élvezi, mert a nagy már kellemetlen neki. A lényeg, hogy mindenki megtalálja a hozzá illőt.
2019. febr. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Én is így vagyok vele. Nem bántani akarom a kisebb méretekkel rendelkezőket egyszerűen elítélnek h "jajj nekem semmi nem elég, vegyek egy műpéniszt akkor, 12 centivel is ki lehet elégíteni bármelyik lányt, dugasd magad meg egy négerrel akkor" kommenteket írogatnak vagy mondanak csak mert nem azt írom vagy mondom amit ők szeretnének látni vagy hallani
2019. febr. 3. 02:03
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
Ezzel nem kell foglalkozni. Sajnos a legtöbb kis méretű pasi fusztrált, ellenségként tekintenek azokra a nőkre, akiknek a nagyobb méret az ideális, és lehordják őket mindennek. Pedig van bőven olyan nő is, aki a kicsit szereti.
2019. febr. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek hülyék
2019. febr. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%
Én is a nagyobb méretet szeretem 18-22 cm.A kissebb nem tud kielégíteni sajnos.
2019. febr. 3. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugalom hölgyek, teljesen érthető ezzel nincs baj...

bár én nem örülnék ha a méretem miatt lenne kapcsolatom


De van egy kedvenc játékom /ez puszta megjegyzés/ a csajnál maradt ex óvszer ami jellemzően kicsi ,gonosz vagyok de vicces

2019. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A gyerekek ítélik csak el.

Egyébként megnyugodhatsz, a nők nagyrésze a nagy méretet preferálja, csak sokan ezért inkább tagadják.

2019. febr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyszerű.

A legtöbb férfi szerint kicsi a farka. Lehet hogy 16 és tök átlagos mégis a kicsinek érzem csoportba sorolja magát.

Innentől amit írsz az negatív.


Ez kb olyan ha leírod a véleményed itt a gyakorin majd közzéteszed hogy lány vagy a legtöbben egyetértenek veled. Ha fiúként pont ugyanazt a velemenyt mondod rosszabb vagy. Sokkal.


Tehát nőként mindig plusz de ha olyat mondasz ami a férfi egot sérti illetve sértheti az erősen mínusz.

2019. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem kell foglalkozni velük. Nem is ismernek és te sem őket. Innentől számít a véleményük?
2019. febr. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!