Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amióta börtönőrként dolgozom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amióta börtönőrként dolgozom, jelentősen kelendőbb vagyok a nők körében. Van összefüggés?

Figyelt kérdés
Korábban a családi vállalkozásunkban dolgoztam, tök egyszerű és átlagos srácként, relatíve izmos, sportos testalkattal, viszont a csajozás terén komoly gondjaim akadtak. Erősen introvertált vagyok, sokszor egyszerűen hozzájuk szólni sem mertem, és ez talán most is így van... viszont érdekes módon, amióta körülbelül egy éve függetlenedni akartam és hirtelen ötlettől vezérelve elmentem börtönőrnek, nem is kell. Konkrétan a nők keresnek engem, kicsit meg is vagyok illetődve. Sosem kellett elutasítanom senkit, jellemzően engem koptattak le, de most fordult a kocka, pedig külsőre és jellemben nem változtam semmit, szimplán van egy egyenruhám. Ennyit számítana a dolog?

2019. márc. 21. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi leszek, én nemrég lettem tűzoltó.
2019. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaa csak úgy besétáltál es pont a női szakaszban börtön őr lettél mi ??
2019. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hamarosan leszerelsz, ne aggódj😂😂😂😂
2019. márc. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyiben vonatkozott a kérdés arra, hogy konkrétan munka közben történtek ezek a dolgok? Mennyi fogalmad van arról, hogy létezik ez a munka? Esetleg felötlött benned, hogy fb profilnál ki lehet írni aktuális munkakört, és akkor az összes lány ismerősöm tudni fog róla? Talán szoktál kijárni az utcára, találkozni másokkal, akik valahogyan viszonyulnak hozzád? Mert én igen. Szerintem talán legközelebb gondold át a kommentelést, különben egy utolsó kérdést is fel kell tegyek, az pedig, hogy esetlegesen retardált vagy-e?
2019. márc. 21. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amióta vállalkozó vagyok azóta én is, fura dolog ez! :D
2019. márc. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondta nő hogy teljesen beindul egyenruhás férfire.

Ez még kiscsikó koromban volt egy munkatársnőmnél.Hogy mekkora ziccert hagytam ki nála,hiszen voltam katona akkortájt :D,csak úgy nem látott,be kellett volna öltöznöm úgy.

2019. márc. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!