Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Élvezetes szeretkezés orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élvezetes szeretkezés orgazmus nélkül?

Figyelt kérdés
Ki lehet elégülni orgazmus nélkül is? Ilyenkor nem érzik magukat csak "kelléknek" a nők, pláne ha többször fordul elő..
2019. ápr. 17. 14:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem előfordul, hogy nem megyek el közben, ettől függetlenül élvezem magát a szexet.
2019. ápr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem mentem el, de attól még élveztem.
2019. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Soha életemben nem volt orgazmusom, attól még nagyon élvezem a szexet. Nem is tudom, nekem olyan fura, hogy mennyire túl van pörögve a téma, mintha csak az lenne jó az egészben...

N

2019. ápr. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már rá példa h nem volt orgazmusom szex közben, de attól még élveztem a szexet, csak rá pár órával újból szerettem volna szexelni :)
2019. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Azért szomorú, hogy sok nő megelégszik tartósan egy olyan kapcsolattal, ahol nem volt még orgazmusa. Az a férfi nagyon béna lehet. Kezdőkkel megesik. Az első pasimmal nekem sem sikerült, persze beadta nekem, hogy én vagyok a hibás, de ő nagyon jó fej, mert így is velem marad, hogy ilyen frigid vagyok.

A második pasimnak mondtam is, hogy hát én nem tudok elmenni, ő meg mondta, hogy olyan nincs. Addig nyalt, amíg csak elmentem. Második alkalommal kb. fél perc alatt. Azóta is elég gyors vagyok, szóval le a gátlásokkal. Amúgy persze van olyan, hogy a párom vágyik szexre, én nem, akkor csak őt elégítem ki, aztán alszunk.

2019. ápr. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

#5

Sehol nem írtam, hogy egy kapcsolatról volna szó, vagy egyáltalán arról, hogy a kapcsolatban nincs orgazmusom. Ismered a "soha" szó jelentését?

/3.

2019. ápr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem már többször is volt, hogy nem élveztem el, de mégis nagyon jó volt a szex.

Partnertől függ, attól még kielégültnek tudom a végén érezni magam.

Pláne, ha a pasi elmegy, annak a sikernek is lehet nagyon örülni, és azalatt élvezkedni valamennyire. :-)


N

2019. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!