Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kikötözéses szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikötözéses szex?

Figyelt kérdés

Na most, en nem csinaltam soha egy csaj multkor felvetette nekem en mondtam, hogy nem tudom engem igy nem igazan izgat szamomra semleges.


Legyetek kedvesek akik csinaljak, aruljatok el nekem mikent csinaljatok mi izgat benne titeket es milyen gyakran.


Koszi:)



2019. jún. 3. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
Szájba kaki.
2019. jún. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A gyakoriság nálam elég változó. Amikor kedvet kapunk hozzá. A miként se egy egzakt dolog, van hogy csak egy egy sállal, csak a kezeket, de van hogy bilincsekkel kb mindent. Izgatni meg az izgató, hogy bármit csinálhatsz. Én imádom pl kontrolálni a srác orgazmusát, ha ő vvan kikötözve, és azt csinálok amit csak akarok. Fordított esetben meg pont az az izgató, hogy bármit csinálhatnak veled, a másikon múlik minden.
2019. jún. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%
Szóval akár egy jégvágóval is megböködhet.
2019. jún. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Izgat ha kikötöz az ágyhoz vagy az asztalhoz, emellé beköti a szememet és néha a számat is, ez utóbbit csak szopás után. Csak annak engedem akiben bízok és nem él vissza a helyzettel, így nem az első szex. Ki kell próbálni és rákapsz később.
2019. jún. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!