Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyfarkú srácok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyfarkú srácok, milyen érzés minden csajt megkapni?

Figyelt kérdés
Hány csajjal voltatok?

2019. jún. 5. 00:04
1 2
 11/18 Zeusz2426 válasza:
28%
Nekem 24 cm van és ha gondolod irj privatba ha nem hiszed el de nem minden sok nőt meg kapni ennél a meretnel mar tudni kell mit csinalsz es hogy nem mindeno szereti meg nehezebb szerintem elmenni tobb ora :) emlekszem volt egy jo vsaj akinek mar fel akatt a szeme sorozatos orgazmusa volt es amikor elmentem enis ki akart menni furdeni es remegett a laba es ossze esett
2019. jún. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem ezen múlik, ha ez számított volna már haremem lenne. 😅

Két lánnyal voltam eddig.

2019. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
4%
A 11-es leírta miért szeretik a nagyot, remegnek és összeesnek, sorozatos orgazmusok. Átlagossal ilyet nem lehet elérni. Ehhez nagy és vastag kell...
2019. jún. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Gyépésmérnök ***** válasza:
87%

:)


Vicces fiúk vagytok, ilyen gagyi csajozási kísérletet régen láttam.

Az önbizalmat az adja meg ha már elértetek valamit az életben, azaz letettetek valamit az asztalra, és az nem a farkatok.

2019. jún. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
31%
Ja, addig jó neked, amíg azt hiszed, hogy akinek nagy, az bármelyik csajt megkaphatja. A csajok többsége normális és ha van társa, akkor tökmindegy a "kihívó" mennyire szimpi és mekkora van neki, esélye sincs.
2019. jún. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem szedek fel minden csajt, csak kapcsolatban szexelek, az egyéjszakás kalandok sosem lesznek olyan jók , mint barátnővel, aki tudja hogy mit hogy szeretsz. 18.5/5cm

22/f

2019. jún. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kisfarkú kérdező. A nagy cerka hátrány is lehet a szűkebb lányoknál, nekem is volt már olyan pasi akivel azért nem, mert túl nagy volt neki... Úgyhogy ne csüggedj! ;)

21L

2019. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nagy farkam van 23cm hosszú és 6cm vastag es nem kapok meg minden csaj t mert nen ugy megyek oda hogy szia ekkora dugunk? 4 lannyal voltam amugy 😊
2020. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!