Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok erről? Megbocsáj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Megbocsájtható?

Figyelt kérdés
9 év után szakitott velem a barátom mert a sok veszekedés miatt, amik valóban elég durvák voltak, kiszeretett belőlem. Rá 5 napra kb a szakítás után, már más lánnyal feküdt le. Az a magyarázata, hogy már egy fel éve érezte, hogy egyre jobban nem szeret. Szakítás után egy évvel újra találkoztunk és megint szerelmes lett, csak ezután derült ki ez, kb egy évig nem merte elmondani. Az tény h nem voltunk már együtt, na de 5 nap után?
2019. jún. 20. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki a csalódását, frusztráltságát vezeti le azzal, hogy felszed valakit. Akár másnap. Nem szép, de van ilyen. Mivel már nem voltatok együtt, ezt nem tekintheted megcsalásnak. Szerintem megbocsájtható.
2019. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Nem voltatok egyeütt !

Semmi gond nincs így ezzel szerintem

2019. jún. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű mér tényleg nem szeretett, és lehet arra várt mikor kaphat meg másik lányt. Mivel szakítottatok, lehet ez 1 órával utána is, teljesen lényegtelen.
2019. jún. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem megbocsájtható. Hisz szakítottatok. Ezt tényleg nem kéne felhánytorgatnod neki. Gondolj arra,h mennyire korrekt volt,h nem úgy csal meg,h még együtt voltatok!

Sajnos én belecsúsztam,hűtlen voltam...:(

2019. jún. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!