Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legcikisebb randi élménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legcikisebb randi élményetek?

Figyelt kérdés
Fiuk és lányok, férfiak és nők mi legérdekesebb/ legcikisebb élményetek egy randiról?

2019. júl. 16. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a másik fél nem jelent meg. Nincs rosszabb, mint várni és nem érkezik..
2019. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Késtem a randiról, mert lerobbant a távolsági busz. Esett az eső, nem volt nálm ernyő, így eláztam. Fehér nadrág volt rajtam és megjött egy héttel előbb, mint kellett volna. Pedig óraműpontosságú volt mindig is a ciklusom. Tampon persze nem volt nálam, le kellett lépnem. Mindez egy randin.... Borzalmas volt, sajnáltam a pasit....
2019. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Egész télen nem esett a hó. Aznap leesettvagy fél méter. Egy kavezoban találkoztunk. Késtem vagy fél órát. Majd elfelejtettek hozni a rendelésunk. Tavozasnal a hó miatt alig tudtunk kimenni a buszmegállóig. Késett a busz. Tomeg volt. Egymáshoz simultunk és egy pár lettünk. Az utolsó pontig rettenetes volt az egész :)
2019. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Pár évvel ezelőtt február-március környékén (asszem) volt egy irtózatosan EXTRÉM hóvihar. (Belügyminisztérium küldött akkor egy elég ciki sms-t mindenkinek)


Na és a hóvihar előtt taliztunk pesten. Ment a randi meg minden, épp csendes romantikus pillanat volt, smároltam volna....



ERRE FINGOTT! Elvörösödött a feje, legyezi a kezével és mondja, hogy "öö de nem büdööös" (én közbe 1 méterrel odébb teleportáltam).


Aztán nem lett végül smárolás belőle, utolsó fél12-es vonattal elindultam haza :D

Vonatállomástól a hazáig tartó 1,5 km-ert már sípcsontig érő hóban tettem meg, futottam ahogy bírtam, tökeim borsó méretűre zsugorodtak.


Soha nem vártam életemben ennyire a forró habfürdőt...

2019. júl. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Bummer ***** válasza:
100%

12 évvel ezelőtt volt egy csaj akivel windows messengeren dumáltunk de egy-két hétig mindenről. Szinte egymásra találtunk. Aztán megbeszéltük találkozót és mindent megtettem, jó helyszín (az ígénye szerint) mindent bedobtam, de mintha megnémult volna.

2 óra kínos csendes hebegős habogós randi után elváltunk és onnantól nem beszéltünk ugyanúgy.

Az a vicces hogy facebookon azóta is ismerősöm és évente egyszer jót beszélünk, de az az egy találka kegyetlen ciki volt mindkettőnknek.

2019. júl. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Amikor egy pasi elhívott fagyizni és nekem kellett fizetni mert nem volt nála pénz 🙄 De az igazság az volt, hogy ennyire csóró volt. De azért iPhone-ja volt 😂 Biztos elvitte a törlesztő a lóvét. Tipikus mai látszatemberek.
2019. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
A fingós lány aki tömte a melegszendvics és tiszta ketchup volt a fél feje. Fingott és röhögött rajtanagyokat.
2019. júl. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az ájfonos is tipikus :)
2019. júl. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%

Most már elhiszitek hogy steve jobs terméke egy sátánista társadalmi presztízs cikk lett mely nélkül ember nem lehetsz?

Kínai gyermekek iskola helyett napi 16 órában éhbérért dolgoznak hogy a proli amcsi és a buta európai tudjon mivel pózol i az instán. Mocskos kapitalista fertő egy cionista gennytől akit majdnem mártírnak tituáltak amikor feldobta a bakancsot.

2019. júl. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9es nem ez a lényeg. Kerülhetett volna szoba néhány automarka is. Ne azon pörögj, hogy ajfone, vagy Samsung vagy mi, hanem a jelenségen..
2019. júl. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!