Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ti voltatok mar néger...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti voltatok mar néger vagy fél néger lánnyal?

Figyelt kérdés
Aki volt leírná milyen volt job mint egy fehér lánnyal vagy ugyan az vagy rosszabb eleve miben mas ? Köszönöm

2019. júl. 22. 05:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Még nem
2019. júl. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
Voltam.Nem jó.Tüzes nagy pina,enyhén büdös testszag.Fúj...soha többé
2019. júl. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2

Mesélsz nekem róla privátba?

F

2019. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Sajna még nem.
2019. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Nem olyan jó az.. A puncijába kígyó van! :)
2019. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Voltam, csak átvágott elutaztam hozzá Afrikába és hát sokkal nagyobb szélesebb volt mint a képeken.. Ezzel együtt szívesen ismerkednék fekete lánnyal mert nem vagyok rasszista. Az biztos hogy a kipárolgás más, és három órába tartott hogy ne féljen hogy ő még fehér sráccal sosem volt.. Komolyan elutazol érte sokezer Kilométert és ezzel kell küzdeni..
2019. júl. 22. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem és nem is leszek. Videón néztem már ilyen csajokat de egyáltalán nem tetszenek.
2019. júl. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak latinamerikaival, az olyan cigány szerű, de az volt életem legjobb numerája.


160 magas volt, 46 kg, meg is kerek formás fenék, es olyan brutális csípőmozgás, amit soha nem tapasztaltam magyar lánytól.

Akartam fekát is, de az 12 év new york alatt nem jött össze.

2019. júl. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%

Utolsó, nem gondoltál rá hogy elmenj egy igényesebb fekete prostihoz hogy egyszer kipróbáld?


Még nem sexeltem de egyszer egy night klubban egy néger lány fenekét és combját volt szerencsém simogatni. Hihetetlenül feszes és ruganyos volt mintha gumiból lenne, egész más mint egy fehér.

Valamelyik nagyon jól néz ki, hosszú kecses de izmos, formás végtagokkal. Persze vannak rondák is.

2019. júl. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%
Félig.
2019. júl. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!