Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az ha valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az ha valakivel elkezdek beszélgetni randi oldalon, lekopik?

Figyelt kérdés

Észrevettem, hogy ez a melegek többségénél már szokássá vált a másikat "átejteni". Miért jó ez?

Akkor ne hitesse el velem, hogy végre egy normális srác, amikor pl közösségi oldalon órákon át fent van, de mégse nyitja meg az üzenetem amit írtam.


2019. aug. 14. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Mert a többségnek nincs gerince, vagy csak simán gyáva féreg, hogy előálljon az igazsággal. Nyilván benne van az is, hogy egyesek képesek hatalmas hisztit csapni, ha a másik fél megmondja nekik, hogy "bocs de nem jössz be", de többnyire inkább csak gyávák és egyszerűbbnek tartják, ha nem is olvassák el, amit írsz és így válaszolni se kell. Sajnos az ilyenekért nem is kár, egyedül az időpazarlásért kár...
2019. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azért jobban örültem volna egy "bocsi, de nem tetszel" üzenetnek...
2019. aug. 14. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tesz ilyet. Vmi oka van. Megun. Lesz jobb. De nem akar rosszat csak nehezen tudja megmondani mi van...
2019. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

"benne van az is, hogy egyesek képesek hatalmas hisztit csapni, ha a másik fél megmondja nekik, hogy "bocs de nem jössz be""

Részemről ennyi a helyzet. A többség felháborodik. Sokszor elküldtek már anyámba. Nekem ez nem hiányzik és inkább azelőtt szakítom meg a kapcsolatot, hogy beszólna. Persze vannak rendesek, akik megköszönik, hogy őszinte voltam, de miért ekkora gond ez? Ha valaki nem ír vissza, fogd fel, hogy valamiért nem lesz köztezek semmi. Miért jobb, ha a másik konkrétan leírja?

2019. aug. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rajtad kivul még 15 sraccal beszél, aztan az egyikkel osszejonnek, a tobbit meg leszarja
2019. aug. 15. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátom kb egy hónapja keresi Rómeón a nagy "ŐT ". Eddig semmi siker, sőt, két totális kudarcos találkozása volt.

A többi csak írogat neki, van aki két nap kihagyással válaszol, van, aki egy egy mondatot vet oda, nyilván még több mással is írogat.

De a barátom olyan naiv, azt hiszi, mindenki korrekt és azt betartja, amit írt magáról a profiljában.

Egyébként azok a legnagyobb kamusok,hisztisek, átverősök, akiknek sok idézet, bölcsesség és nagyon sok szöveg van a profilján, és persze sok a látogatószám. Régi képekkel vannak fent, lehet nem is sajáttal.

És akkor azok, akik hisznek még naivan, bedőlnek és megkeserednek. Sajnálom a barátomat is, linkek és szerintem szexre menők keresik meg. Eleinte még próbáltam neki segíteni, de mikor látom, hogy evés helyett is szinte remegve olvassa, ki mit írt, mit válaszolt, rájöttem, hogy nem érdemes.

Egy haverom azt mondta, mindenkinek megvan a maga betonfala, aminek neki kell mennie. Nahát nekem már három volt, így eléggé képben vagyok és inkább gyanakvó, mint óvatos. Semmit nem hiszek el,és eddig, ha rossz érzésem volt, be is jött.


De azt hiszem, a társkeresők nem társat, hanem tapasztalatot adnak,hogyan nem és kit nem érdemes keresni és találni.

2019. aug. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

03:13 nak:


Szerintem ha visszaír sokkal korrektebb ember, ha nem akkor egy önző paraszt.

Ahogy a következő comment is írja; 15-ből összejön egy alkalmi, a másik 14 már le van szarva <--> a szép új világ fogyasztói társadalmának önző gyermeke, ugyanakkor ha a következő körben ő van benne a 14 -ben akkor vérig van sértve.

2019. aug. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
89%

Lehet, hogy önzőség, de az mióta korrekt, hogy beszólnak a döntésem miatt? Szerintem az a parasztság, nem az ennek megelőzésére tett kísérlet.

Engem is szoktak ignorálni, amikor épp ismerkedem, de ez benne van. Szerintem jobb így, mint naponta több "bocs, nem jössz be" üzenetet kapni.

2019. aug. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!