Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy 29 éves miért öreg minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves miért öreg minden tini melegnek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se pocakos, stb.

2019. aug. 28. 16:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Mindenkinek más a korhatár van akinèl belefèr, másnál nem.
2019. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Mert a 29 már nem tini. És nem a tested miatt hanem felfogás miatt. De éljen az esélyegyenlőség. Egy 29 éves srác se áll össze 16-18 éves tinivel...
2019. aug. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
generációs különbségek? neki nem az lesz a fontos, mint neked....
2019. aug. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
69%

Mert olyan idős vagy mint a tanáraik, és mert hozzájuk képest tényleg öreg vagy, hiszen te már felnőtt vagy, ők pedig nem.

Jobb kérdés: neked miért öregek a korodbeliek, hogy iskolás kölyökkel akarsz kezdeni?

2019. aug. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Szexhavert keresek nem szerelmet és azért tinit, mert bejönnek. Meg amúgy is sok fiatal barátom van. Meglepően sok és nem érzem úgy hogy ne jönnénk ki, mert ők keresnek és hívnak nem pedig én próbálok velük lenni. Szóval ez a rész se hinném :) :P
2019. aug. 28. 16:35
 6/24 A kérdező kommentje:
Míg írtam még írt valaki. Bejönnek azok is csak a többsége nagyon elhagyja magát és nem vékonyak már... Nekem meg a vékonyak jönnek csak be.
2019. aug. 28. 16:36
 7/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem is annak tűnt aztán megismertem egy 28 éves srácot. Végül ő volt az első és később jöttem rá, hogy mekkora mázlim Mevolt, hogy ő volt mert megtínatott mikre figyeljek ismerkedésnél. Meg kedves, szeretgetős, stb volt. Nagyon nagy mázlim volt. Itt ismertem meg amúgy pár éve. A mai napig dugok vele néha. Volt azóta sok partnerem de csupa bolond, stb. Meg mesélt pár srác neki korabelivel milyen volt. Szerintem a kor csak egy szám. Lehet ettől még jó a pasi. Lehet ettől még jó társaság, stb. De tény, hogy nem mindre igaz. A bátyám vele egyidős és tök más stílus, stb. Ez a srác fiatalos felfogású volt és kifejezetten szórakoztató társaság. Nagyon sok vicces története volt. Szóval amire ki akarok lyukadni. Van mindig akinek okés leszel. Keress és ne pedig panaszkodj egy ilyen kérdés kiírásával.
2019. aug. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Mert egy csomó ember a sárga földig lejáratja a saját tohonya, hányadék, taszító kinézetével az egész korosztályát. Se eszük önmagukhoz, se gondolatuk, hogy talán kezdeni kéne magukkal valamit, csak sértetten gyűlölik azokat, akik nem úgy néznek 30 éves korukra, mint egy Mézga Géza, meg azokat, akik ezt a kinézet visszautasítják. Mondanak neked egy évszámot, és akkor beugranak neked azok az arcok, amiket százával láttál a társkeresőn azon korosztály alatt. Jó, hogy az embernek elmegy a kedve ezektől a számoktól.
2019. aug. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 everlight ***** válasza:
97%
valaki idősen is fiatalnak néz ki(Brad pitt például,nem a kor számít,aki fiatalon szarul néz ki az idősen is rosszul néz ki nem az a pár ránc vagy az ősz hajszálak miatt nem tetszik a tiniknek.Pl én tiniként nekem Zac Efron bejött pedig sokkal idősebb nálam.
2019. aug. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
12%
Mocskos pedofil. Keress korodelit te pedo
2019. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!