Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg aktivok ti mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg aktivok ti mennyire toleráljátok a cigizést, passzivok akik cigiztek mennyire nehezen találtok párt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 00:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Amíg az illető ad magára, akkor nincs gond a cigizéssel.

Volt már partnerem aki cigizett, de olyan szinten igényes volt hogy nem is vettem észre egy ideig.


Aki viszont állandóan bűzlik tőle, azt nem bírom... Tudom hogy nehéz tenni ellene mert ragad a füst mindenre azonnal, de megoldható, régen én is nyomtam.

2020. jan. 9. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aktív vagyok, és volt régebben egy fiatal passzív párom.Ő dohányos volt,de sem ruházatán, sem rajta, még csók közben sem éreztem a szagot. Pedig csak néha rágózott.

De láncdohányos biztos nem jöhetne szóba.

2020. jan. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is cigizek ,szóval nem zavar ha a passzív is cigizik
2020. jan. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nemcigizek de elfogadnám ha az akivel ismekednék cigizne.nekem nem ront semmit az esélyeken.
2020. jan. 9. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!