Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Randiztam egy sráccal, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztam egy sráccal, és összejöttünk. Itthon hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Van egy fiú akivel a tegnap napon randiztam, a mai napon találkoztunk, és összejöttünk hivatalosan is. Beszélgetünk rengeteget interneten, nem lakik messze egyáltalán, megyén belülre esik. Nagyon jó minden, a mai találkozo egyszeruen tökéletes volt.

Viszont én még anyummal élek, tudja mi a helyzet, az előző exemnél kiderült. Viszont azota így nem igazan beszeltunk errol a temarol, es a kapcsolat egeszseges mukodese szempontjabol szeretnem majd neki elmondani a tényt. Viszont nem tudom, hogy kellene közölnöm.


2020. febr. 15. 23:44
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A koromat elfelejtettem, 18/F
2020. febr. 15. 23:51
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha már tudja, akkor nem értem

Megyek a barátom hoz,vagy ő jön fel.

Részleteket akarsz megbeszélni vele?

2020. febr. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem reszleteket, csak nem igazan kerult elo 1 eve mar ez hogy nekem van/volt/lesz parkapcsolatom, es nem tudom hogy kozoljem vele, hogy van
2020. febr. 15. 23:58
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Sztem ráérsz vele.


Én is csak akkor jelentettem be, h van barátnőm, mikor már egy ideje stabilan együtt voltunk.

Sztem nálatok se megy ez másképpen.

2020. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Nem lehet, hogy ez meg korai egy kicsit? Marmint elmondasod szerint elegge rovid ideje ismered, ha neadjisten, de egy kissebb csalodas lesz, akkor gaz lesz kimagyarazni.
2020. febr. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az exednél is elmondtad, viszont tényleg várj vele, egy randi még nem jelenti azt, hogy hosszabb távon is együtt maradtok (bár ha szeretitek egymást akkor kívánom, hogy igen). Várj pár hónapot még.
2020. febr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor nem ertettelek, de sejtem.

Anyukad remenykedik, hogy kinottel belole es ez a multe? Plane a sajat gyerevel szemben kapaszkodik az illuzioba?

Ha igy lenne, akkor lehet, hogy ugyanolyan nehez lesz, mint elsore. De ha fontos tudnia, akkor muszaj a sokk. Meg kell ertenie, hogy nem rossz alom, nem kamaszkori hobort, hanem meleg vagy.

Barhogy is reagal, sose hagyd magad elteriteni attol, hogy vallalod magad.

Talan eleinte, ha megoldhato, meg nem szolnek, ugyis tul friss.

2020. febr. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azert gondoltam hogy szolnek neki, mert amikor elmegyek talalkozni folyton ugymond hazudnom kell, es furdall a lelkiismeret.
2020. febr. 16. 08:20
 9/11 anonim ***** válasza:
30%
A nemi életedről nem vagy köteles beszámolni senkinek sem, különösen nem tartozik anyádra.
2020. febr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9. nem tudom, szerintem egy párkapcsolat nem csak a szexről szól...


Miért nem lehet egyszerűen: Anya megismertem egy aranyos fiút, vele megyek ... délután.

2020. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!