Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én vagyok ezzel így?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én vagyok ezzel így? Vagy van más is?

Figyelt kérdés

Szóval szoktam olvasgatni a kérdéseket és leginkább mindenki XL meg 20 centis farokról ábrándozik, meg azt keresi ..

Én nem..

Számomra sokkal vonzóbb az ha valakinek kisebb vagy max átlagos méretű és szép formás

Van akinek tetszik?



2020. febr. 18. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem rajongok a nagy péniszért. Egy átlagos méretű teljesen jó. És én szeretem ha kicsit görbül, és szőrös.
2020. febr. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nekem átlagos
2020. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerősöm, akinek az eddigi össze pasijának nagy farka volt. És mindig amikor ismerkedik, akkor sajnálkozva mondja, hogy nem hiszi el, de a legújabbnak is az van.

(((picit most úgy hangzott, mintha pasifaló lenne, vagy ribizli, de amúgy nem)))

Szóval ő mondja mindig, hogy annyira szeretné ha végre lenne egy átlagos méretű embere, akitől végre nem sebesedik ki, meg nem vérzik be, meg nem fáj neki.

2020. febr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Engem ugyan nem dughatnak,de a cumit szeretem.

És legalább tövig belehet kapni.Az enyém sem hatalmas

de eddig nem volt rá panasz,ha dugok.

2020. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mostanában közepes vagy kicsi méretűeket fogok ki. Pedig vágyok végre egy nagy méretre. Rég volt benne részem sajnos. 38 passzív meleg
2020. febr. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is mindig a 16-nál kisebbekre vágytam, így örülök, hogy a partneremnek ennél kisebb van. Én tökéletesen megvagyok egy 12-14 centissel is, nem fáj és ugyanúgy lehet velük nagyon jó dolgokat csinálni.
2020. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aktiv biként szívesen megfognék egy 20 felettit. Még nem láttam olyat, lehet kamu
2020. febr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!