Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az teljesen esélytelen, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az teljesen esélytelen, hogy két passzív összejöjjön?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 18:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam passzivval. Kétszer is leszoptam mégis hiányérzete volt hogy nem dugtam szét.
2020. márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem most tetszik valaki, de mindketten passzívak vagyunk..
2020. márc. 6. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem esélytelen, nézd, én passzív biszex vagyok, és csak is szopni szeretnék, ha valakivel összejönnék, aki szintén erre vágyik, akkor ebből mi legyen?

Én nem akarom hogy egy pasi leszopjon, ő se akarja, akkor?

2020. márc. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát örömet szerezni egymásnak sokféle módon lehet. Ha a kémia megvan köztetek esetleg kialakulnak majdan mélyebb érzelmek mièrt ne próbálhatnátok meg? Nem csak a szexről szól egy kapcsolat.
2020. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek egy párt ahol mind a két fél aktív.

10 éve vannak együtt.

Viszont külön útjaik, kalandjaik bőven vannak,tehát nyitott kapcsolatban vannak

Mert hát dugni mindketten szeretnek, de két aktív mit kezdjen egymással.

2020. márc. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha áll a cerkátok és nem fúl passzívak vagytok,

biztos menni fog.

2020. márc. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy esélytelen. Sokféleképpen lehet szexelni váltogatni a szerepeket, ha meg van olyan hogy egyikőtök sem akar aktívkodni akkor meg lehet segédeszközöket használni, 2 végű dildo ami egyszerre is lehet bennetek. Csak a fantáziátok szab határt ne engedjétek már hogy beskatulyázzanak ezekbe a szerepekbe. (Tapasztalat, passzív/passzív-uni páros vagyunk)
2020. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!