Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A cigány fiúk kelendőbbek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A cigány fiúk kelendőbbek?

Figyelt kérdés
Ha ők jönnek be, akkor kevesebb esélyem lesz párt találni?
2020. máj. 14. 11:40
A kérdező szavazást indított:
Nekem jobban bejönnek a cigány fiúk
Nekem kevésbé jönnek be a cigány fiúk
58 szavazat
 1/6 A kérdező kommentje:
Meleg kérdés!
2020. máj. 14. 12:04
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ő kultúrájukban alapvetően nagyobb bűn melegnek lenni, így igen kevés az amelyik fel is vállalja. Egyébként nekem is bejönnek, de sajnos még nem volt alkalmam szexelni eggyel sem.
2020. máj. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem már volt szerencsém szexelni eggyel, de nem akart többet.
2020. máj. 14. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem. A fehér fiúk szebbek sokkal. Cigányoknál ritka, inkább a félvérek között vannak szebbek. Errefelé eléggé fehérek már a keveredés miatt.
2020. máj. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök a válaszoknak, kicsi a konkurencia.
2020. máj. 14. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagyon indiai színűek már nem jönnek be, de a többség, aki csak ilyen latinosabb színű, kb. mint az iráni orvostanhallgatók, azok nagyon is bejönnének. Végig futtattam az agyam saját környezetemen, életemen: tudnék mondani négy cigány fiút, akinek nagyon helyes arca van, és nagyon elfogadnám őket... de a nagy többség hát nem egy szépség (és ezzel szerintem ők maguk is egyet értenének), nem beszélve arról, amikor a belső butaság kívülre is kiül, mert bizony kiül. Hiába születik valaki ilyen vagy olyan adottságokkal, az se mindegy, tudatosan mit hoz ki, mit farag magából.


(Szavazni nem szavaztam)

2020. máj. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!