Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hol van ilyen hely Magyarorszá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van ilyen hely Magyarországon? (lent)

Figyelt kérdés

Olvastam srácokról, akiket pl buszmegállóban szólított le autós/kamionos, vagy csak séta közben, hogy a "kedvére tenne-e". Vannak ilyen helyek, ahol ez jobban megy? (Vagy aki odamegy, tudja, miért megy oda, az az utca erről "híres")

Ne értsetek félre! Nem "piros lámpás negyedre" gondolok, nem prostitúcióra, tehát nem arra, hogy a passzív kis gatyában kiáll a placcra. Nincs pénz, csak szex.

Kamionos megállók, buszmegállók, utak? Tudtok ilyenekről?

(Igen, tudom, hogy vannak fórumok meleg társkeresőkön direkt erre a célra, de engem a spontán izgatna. Igen, tudom a veszélyeit... megvernek, kirabolnak stb. Ezért keresek olyan helyet, ahol ennek kisebb az esélye, mert nem prostiként állok, csak nagyobb eséllyel szólít le, aki akar valamit)



2020. jún. 29. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Pécs ipari park

Kamion parkoló

2020. jún. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kettő az ugyanaz? Az ipari parknál van a kamion parkoló? Ha beírom, kettőt ad ki. Finn utca vagy Király utca? Amúgy köszi!
2020. jún. 29. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő
2020. jún. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Király utca 65, kamion parkoló?
2020. jún. 29. 19:31
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Merre laksz? Összefuthatunk spontán 😅
2020. jún. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem is :-) Bocs, hogy nem a konkrét kérdésre válaszoltam,abban sajnos nem tudok segíteni.
2020. jún. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!