Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szoktatok indokolatlanul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok indokolatlanul bűntudatot érezni, azért amik/akik vagytok?

Figyelt kérdés
Hogyan győzitek le ezt a borzasztó érzést?

2020. júl. 12. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Az évek segítenek.:) Nem bűntudat inkább csak igazságtalanság érzés. Főleg ha látok egy jó pasit és tuti heteró és sose kaphatom meg. Bezzeg ha nő lennék. Ilyesmi ami tud zavarni.
2020. júl. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem pasi vagyok, inkább leszbikus nő, de én ezzel úgy vagyok, hogy maximálisan elfogadtam magam és semmilyen bűntudatot nem érzek ezért hogy én ki is vagyok...

Így vagyok boldog így érzem jól magam, és ha valaki elfogad, annak nagyon tudok örülni.

Aki nem fogad el, akkor mi van?

Magasról lesz*rom, k*vára nem érdekel a másik véleménye!


L

2020. júl. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Sokkal egyszerűbb lenne az életem, ha hetero lennék. Csak ennyi.
2020. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Idővel szerintem jobb lesz. Én 12-14 éves korom körül megfogadtam hogyha valaha másik férfival kezdek, akkor meg kell hogy öljem magam. Ahhoz képest ma már egyáltalán nincs semmi negatív gondolatom a homoszexualitásommal kapcsolatban. Tisztázd le magadban, hogy nem magunknak választjuk a szexualitásunkat és hogy a homoszexualitással nem ártasz senki jogos érdekének. Tegyél fel akár itt gyik-en is kérdéseket, ha valami zavar.


Ha pedig magadban már tisztán tudod, hogy nem tehetsz róla és nem ártasz vele, akkor könnyebb is lesz elfogadnod magad.

2020. júl. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!