Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitévő legyek? Elmondjam??...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek? Elmondjam?? Miért teszem meg ha nem kivánom???

Figyelt kérdés
Nős hapsi vagyok egy ideig biszexnek gondoltam magam! Megismerkedtem egy férfival aki mellett rájöttem hogy meleg vagyok, viszont a család miatt otthon maradok amit a feleségem is szeretne akinek közben kitálaltam! A problémám a nejemmel való házasélet! Abszolút nem kívánom, amikor csak tudom elhárítom de van mikor nem sikerül! Úgy vagyok képes a behatolásra v már magára a merevedéste is, hogy közben a pasimra koncentrálok!
2020. aug. 15. 03:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki igazán szereti a másikat, el kellene tudnia engedni.

Értem, hogy család, meg miegyéb, de ez már csak kínlódás a köbön.

Feláldozod magad a házasság oltárán? ((Mondjuk, mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja.))


Egyébként ha a nejed tudja, hogy mi folyik - hiszen azt írtad: kitálaltál -, de erőlteti a házaséletet (gondolom, azt hiszi, ez csak ideiglenes, és majd vissza szoksz heteronak), az róla is elmond valamit.


Bár a címben meg azt írod: "Elmondjam?" Ha még nem tetted meg, igen, el kellene mondanod, hogy ez neked már nem megy, ahogy ő szeretné.


"Miért teszem meg ha nem kívánom???" Csak kötelességből ne tedd. Te fogod megbánni a végén.

2020. aug. 15. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 -remete- ***** válasza:
100%

minél tovább halogatod annál nagyobb a sérülés. Hátha felnőttként megtudjátok beszélni. én is bi hapsi vagyok de azzal a különbséggel én fiuk iránt nem érzek semmit csak testi vágyat.


Ha akarod továbbra is a családod jobb ha így csinálod mivel így a gyerekeid is idővel belátják nekik is ez lesz a legjobb. sok veszekedést és szomorúságot előzöl meg. Plusz később a te lelkiismereted is jobb lesz.

2020. aug. 15. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A szexre gondoltam mikor azt kérdezem, hogy elmondjam e?
2020. aug. 15. 05:01
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, értettem. Erre javasoltam, hogy mondd el, neked már nem megy úgy, ahogy ő szeretné. Nem áll fel nőre, csak pasira gondolva.

Ha szeret, megérti, ha pedig nem, akkor számodra, minden szex egyfajta erőszak lesz, csak azért, mert a nejed akarja, vagy ragaszkodik hozzá.


DE neked kell eldöntened, elmondod-e, vagy továbbra is megjátszod, hogy kívánod őt. Neki kellene elengednie téged, akkor is, ha ez neki - vagy mindkettőtöknek - fáj is.

Biztos sz@rul fog esni neki, de inkább most "letéped a sebről a tapaszt", vagy életfogytig szenvedsz. A te döntésed. Én csak javasolok, nem kötelező elfogadni.

Igen, tudom. Biztos, a gyerek(ek) miatt maradnál. Csak azt is fel kell(ene) mérni, hosszú távon mi lesz.

Ha ez segít, írd le mi szól ellene, és mellette. Talán úgy könnyebb dönteni. Amúgy ez tényleg rajtad áll. Én kivül állóként nem látok bele, csak annyira, amennyi szitut felvázolsz.

2020. aug. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most mások nyugalma miatt vagy még a feleségeddel és miközben te valójában folyamatosan tönkre mész ebben lelkileg. El kell válni.
2020. aug. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

Nem tudom a gyerekek mennyi idosek viszont arra gondoltok kedves kommentelok, hogy nekik lelkileg mit fog jelenti az egesz? Szulok elvalnak, apuka elmegy, mar ez. A melegseg nyilvan kortol fugg, hogy elmondodik-e vagy sem.


Igen, jogod van boldogan elni. Pont ugy, ahogy nekuk is joguk van, hogy ep csaladban nojenek fel.

Az, hogy te most inkabb a pasik fele huzol rendben van DE valamikor osszehoztad ezt a csaladot pedig Tutira tudtad, erezted, hogy nem vagy full hetero. Nezz korul, gondold at a te boldogsagod mibol ered. Csak a szexbol vagy a tobbi is fontos. Esetleg mi mennyire fontos? Felelos vagy ertuk!


Gyanitom, hogy most nagyon le leszek pontozva mert nagy trend a “csak te szamitasz senki mas” viszont en szinten biszexkent es szinten csaladoskent igy latom.

2020. aug. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
3 téged szerető ember kontra szexuális vágy?
2020. aug. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
89%

07:36

Te sem voltál még igazán szerelmes életedbe,ha azt hiszed az igaz és őszinte szerelem csak szexuális vágyból áll!Nagyon nem!

(leszbikus nő)

2020. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%
*életedben
2020. aug. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Szegény nő...

Kérlek, mond el neki, ésváljatok el. Így a nő azt hiszi, hogy van valaki, aki szereti, és éveket veszít. És hosszú évek után meg már alig talál valakit.

Megértem, hogy miért házasodtál meg vele, meg minden, de most, kérlek ne csak a sajátod, hanem a nejed érdekét is tartsd fent, had találjon valakit, aki igazából szereti, mert ezt mindenki megérdemelné. Ha nem akarod azt sem muszály elmondanod, hogy meleb vagy, csak hogy már nem érzel úgy iránta, mint régen.

2020. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!