Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Apakomplexus meddig tart? Ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apakomplexus meddig tart? Ki lehet nőni egyáltalán?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de mindig az idősebb pasik tetszenek meg nekem. Saját korosztályomból kevés jó pasi van.

2020. szept. 26. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

Mi itt a gond,

Legalább tudod mit akarsz

2020. szept. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%
Az apakomplexus nem csak abban nyilvánul meg, hogy az idősebb pasik tetszenek külsőre.
2020. szept. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Apakomplexus akkor van, ha nemcsak kinézetre, de viselkedésre is apáskodó, vagy domináns férfit tudsz elképzelni magad mellé.

Kinőni korral haladva lehet, szerintem,illetve akkor, ha egy ilyen idősebb férfi testileg, vagy lelkileg megingat az érzéseidben, vagy csalódsz benne.

De mivel eddig fiatalabbakkal jöttem ki jól mindig, tudom, hogy sok ilyen van.

2020. szept. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
3assal egyetertek. Az viszont baromsag hogy sajat korosztalyodbol keves jo pasi van, minden korosztalyban vannak akik jol neznek ki max nem a tinderen lognak. Tapasztalat alapu a velemenyed, kesobb ez is valtozhat.
2020. szept. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem kell ebből kinőni, Te ilyen vagy és kész.
2020. okt. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Remélem, legalább aktív vagy! :-)

54 pf

2020. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. okt. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért az is fontos szempont, hogy te hány éves vagy, és a partnereid hány évesek, mert az, hogy az idősebb pasik jönnek be az nem feltétlenül jelent semmit.

18 vagy, és az 50-esek jönnek be, vagy 20 vagy, és a 30-asokra buksz😊

2020. nov. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!