Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi az, hogy barátság extrákkal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az, hogy barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

A szót értem, azt nem kell megmagyarázni.

Arra vagyok kíváncsi, hogy szerintetek mi tartozik ebbe bele.

Szerintetek mi különbözteti meg a barátság extrákkal-t a párkapcsolattól?

Mi ennek a lényege?


Nem véletlenül írtam a meleg kérdések közé, de írhattok másról is.



2020. okt. 13. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
pl hvaerok vagyunk de inőnkétnt megdug
2020. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Nálam ez úgy alakult

Előszőr csak szex kapcsolat volt, utána átalakult barátság extrákkal itt már el mentünk együtt moziba-kirándulni.

És ebből lett kapcsolat.

2020. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Az én értelmezésemben, haverok/barátok vagyunk, közös programokat szervezünk, és mondjuk egy kiadós bringázás után leszopjuk egymást. :D
2020. okt. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Néha lelkiztek egymással, néha meg szexeltek; de nincs benne végleges, komoly, elköteleződés, hogy te most végleg már életed végéig vele akarsz maradni, ő meg veled. Szóval szerintem itt az elköteleződés lehet egy kulcsszó, tehát ,hgoy ez nem egy komoly párkapcsolat; mert ha lesz valakinek más szerelmes kapcsolata, akkor mással lesz; tehát ez nem egy ilyen sértődős, hogy "szétmentek", és "kukába dobjátok az elmúlt két évet" mondjuk. Mert nem is volt ez olyan komoly, hogy ti most világraszólóan, a továbbiakban együtt szeretnétek lenni és leélni az életeteket, hanem ez csak egy ilyen közös, ami mindkettőtöknek jó, de nincs benne szerelem, viszont nem is taszítja egymást a kinézetetek. Közös megegyezés. Tehát ez kicsit ilyen pótlék jellegű, hogy amíg nincs párkapcsolatotok, de valakivel közben nayon szeretitek egymást, közel álltok lelkileg, akkor megegyeztek, hogy időnként lefexetek egymással, mert igénye lenne mindkettőtöknek a testi érintésre. Vagy amúgy, életvitelszerűen nem járnátok egymással, mert szerelmesek azért nem vagytok, de úgy ott vagytok egymásnak.Vagy pl látjátok, hogy annyira azért személyiségben nem passzoltok,mert az eleve látszik, hogy pl ha együtt élnétek, tutira borítékolható lenne a napi 1000 konfliktus (most kicsit túloztam), de úgy összejárogatni szóval jó nektek, és mindkettőtöknek hasznára válik. Vagy pl össze nem jönnétek, csak izgatja legaálbb az egyikőtöknek, de lehet,hogy mindkettőtöknek a fantáziáját, hogy "mi lenne, ha lefeküdnétek egymással", és a másik belemegy, mert neki is tetszik az ötlet, és amúgysincsenek párkapcsolatban akkor, tehát lehet nyugodtan, "büntetlenül", bűnhődés, következmények, féltékenység nélkül (tehát, ha nincs egyikőtök sem párkapcsolatban mással, aki féltékenykedhetne), és tehát szóval, elköteleződés nélkül csinálhatjátok, amit akartok, amihez kedvetek van. Tehát én ilyen variációkat tudnék elképzelni. Meg hogy szal végülis jóban vagytok, de egyikteknek sincsen éppen komoly kapcsolata, és ha már ott vagytok egymásnak, felvetődik bennetek.
2020. okt. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ezalatt azt értem hogy a szobatársam a haverom, dumálgatunk, iszogatunk, és néha kiverjük egymásnak. Nem csinálunk belőle nagy ügyet, ha mással van valami simán elmeseljük egymásnak kibeszéljük a dolgot, és közbe mondjuk megint csak kiverjük.

Ez messze van egy kapcsolattol, nincs csók vagy féltékenység vagy ilyesmi, barátság van extrákkal ami jelen esetbe az egymás kielégítése alkalom adtán :D

2020. okt. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sexeleünk de nem járunk.

Nem sétálunk kézenfogva andalog a a naplementében. De néha leguritun eggyütt egy sört és biliárdozunk.

2020. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Nállam olyan volt, hogy először haverok voltunk a csajjal, aztán összebarátkoztunk. Mikor szerelmi bánata volt, lelkiztem vele, mikor nekem volt, ő lelkizett velem. Aztán mikor ép egyedülálló voltam,1 x csak rákérdezett hogy lefeküdnék e vele. Mondtam neki, hogy vonzódom hozzá meg minden, csak kicsit váratlanul ért, és féltettem a barátságunkat, amely tényleg nagyon mély volt. Aféle lelki társ. Szóval először finoman, de visszautasítottam. Pár nappal később ismét feltette a kérdést, és biztosított, hogy ha nem működik a dolog, akkor sem fog sérülni a barátságunk, kezeljük mind ketten felnőttként a dolgot! Így belementem a dologba. Két ember, akik évek óta ismerték egymást, sülve-főve együtt voltak eddig is. Szóval tökéletes volt az összhang, és így mondanom sem kell, a szex is! 2 éven át tartott köztünk a szex, anélkül hogy párkapcsolat lett volna belőle. Aztán összejött valakivel, így visszatértünk a csak barátsághoz. Mivel mindent megbeszéltünk, lefektettük a szabályokat, így nem sérültünk lelkileg.
2020. okt. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-estől kérdezem:


Hogyhogy nem jöttetek össze?

2020. okt. 19. 21:02
 9/11 Pretorius25 ***** válasza:
100%
Szia kérdező, 7es vagyok. Azért nem jöttünk össze, mert én szerelmes lettem belé, de az Ő szemében "csak" barát voltam. Szexuálisan vonzódott ugyan hozzám, mert magas és jóképű vagyok ( ő és még mások szerint, szóval nem öndícséret...) viszont szerelmet nem érzett irántam. Ezért nem lett belőle komolyabb!
2020. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És neked nem volt fájó, hogy te szeretnél többet, de tudod, hogy nem lehet. Jó volt így mellette?
2020. okt. 21. 11:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!