Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Idősebb pasik élvezitek,hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik élvezitek,hogy orálisan kényeztettek egy mondjuk 40 körüli pasit viszonzás nélkül? Normális válaszokat kérek.

Figyelt kérdés
Normális válaszokat kérek.

2020. okt. 20. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
97%

Magyarul azt kérdezed

Egy kB 60éves szívesen szórakoztatna egy 40évest?

2020. okt. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb igen!
2020. okt. 20. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Ez attól függ a meleg világban, hogy kinek mi jön be. Álltalában az idősebb férfiak, a fiatal fiúcskákat szeretik, meg általában fordítva is. Én pl 51 éves heteró férfi vagyok, de ha úgy alakul, / nagyon ritkán/ hogy van valami spontán jött alkalom, akkor néha leszopok fiatal 20 év körüli fiúcskákat.
2020. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Izgató amikor orálisan kényeztetek nálam fiatalabbat, de csak úgy viszonzás nélkül nem tenném. Az előttem hozzászólónak: Minimum biszex vagy és nem hetero. Nem bántásból írom.
2020. nov. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!