Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Karácsonykor és más ünnepnaoko...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor és más ünnepnaokon (miklulás, húsvét stb) csak én érzem úgy hogy szorongok, hogy kiverjem-e a farkam vagy sem?

Figyelt kérdés
Ti minden gondolkodás nélkül kiveritek pl. szenteste , tudván, hogy jön a kisjézus, aki megszületett?

2020. dec. 7. 22:20
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
32%
Hát lehet fura, de én sose szoktam ilyen ünnepeken.
2020. dec. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%
A vallást azért találták ki, hogy a buta embereket irányítani tudják.
2020. dec. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%

#2

Sajnos te is hülyén távoztál gimiből, legalábbis történelmet nem sikerült megtanulnod.

2020. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
Egyébként nem karácsonykor született Jézus. Még mielőtt lepontoztok, kérlek nézzetek utána.
2020. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
41%

Ha így nézed, az önkielégítés is bűn! Csak gyermeknemzés nem.


Szó ha egyszer csináltad akkor is a pokolba kerülsz,egyébként meg bűnben születsz.

Gnosztikus eredeti bibliában nem, ott a szeretet a lényeg

Önmagad szeretete is beletartozik.

2020. dec. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mitnemondjak? ***** válasza:
81%
Kedvencem a hálaadás, akkor szoktam csak igazán hálálkodni, ha feláll és megadom neki rendesen a kényeztetést... ;)
2020. dec. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

#5

A gnoszticizmus később jelent meg, akkor miként lehet az az eredeti? Ha most megírom újra a SW történetét, akkor ezután az lesz az eredeti?

2020. dec. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem foglalkozok ilyesmikkel.
2020. dec. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

#7


A kersztény tanítások gnosztikus értelmezései már az 1. század során is jelen voltak. Jézus életét követően ezek a különböző nézetek egymás mellett léteztek, egyszerűen csak a legbefolyásosabb irányzat kanonizálta a nézeteit idővel. Ördögi kör az egész, hisz az egyköri püspökök döntötték el, hogy mi kerüljön bele a szentírásba, amiben önmagukra hivatkoznak, igazolva az írás igazságát.


Ettől függetlenül az emberek fejében hatalmas tévképek élnek a gnosztikus kereszténységről és teljesen megfertőzte a témát ez az ezoterikus maszlag.


---


Én nem szoktam zavartatni magam, szerintem az elmúlt években mindig kicsaptam fa mellett szenteste. Nem is vagyok keresztény mondjuk.

2020. dec. 8. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne verném ki?
2020. dec. 8. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!