Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan legyen egy férfi ápolt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy férfi ápolt szerinted?

Figyelt kérdés

Pl wax a hajban, arckrém a hidratáláshoz, trimmelt/kontúrozott szakáll.

Megigazított szemöldök, igényes ruhák, normál/kicsit sportos testalkat


Mi az még, amit ezeken felül jó lenne, ha nyújtana?



2020. dec. 12. 21:29
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
savanyú lábszag
2020. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Full szortelen
2020. dec. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 manly ***** válasza:
92%
Férfi esetében egyszerűbb, mint a nőknél: fürödjön meg, legyen gondozott a haja, arcszőrzete ha van, tiszta ruha-ennyi.Púder, rúzs nem kell...
2020. dec. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%
A körmökre is figyelj (legyen szépen levágva, vagy ha lakkozott, akkor ne legyen lepattogva). Ha nagyon szőrszálhasogató akarok lenni, a régi tetoválásokat sem árt néha felújítani.
2020. dec. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne rágja a körmét, meg ne hagyja megnőni kilóméteresre. A lábán se. Szerintem ez is fontos. Régen én is rágtam és elég csúnya volt.
2020. dec. 13. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Fontos a megfelelő parfüm megtalálása, alakjához illő ruhák viselése.
2020. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az sem árt ha az öltözködésben megjelenik a színek összhangja, komplementer színek használata, a kiegészítőkre is kiterjedően.
2020. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlzott igényesség is visszataszító. Én is persze azért elvarom, hogy legyen a párom igényes, de pl szemöldök szedés k*rva gáz szerintem. Az még oké, ha kiállnak szálak és megigazítod, de vékonyra szedni, mint valami p*csa. :D Szóval szerintem a túl igényesség is ugyanúgy gáz, mint a trehanysag. Bár ízlések és pofonok. Szerintem a media nagyon elferdíti az emberek jellemét. Amíg másoknak akar valaki megfelelni, addig sosem lesz harmónia az életében. És az mindegy, hogy hogy néz ki vagy mennyire gazdag, akkor sem lesz boldog. :D
2020. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A cipő tisztasága az ami nagyon fontos.

Erre sokan nem fektetnek hangsúlyt. Hiába ápolt valaki, mind magára, mind az öltözékére, de a nem tiszta cipő sokat elárul az illetőről.

2020. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!