Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan kell full passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell full passzív partnerrel szexelni, mire figyeljek, tippek?

Figyelt kérdés

Randizom egy fiúval, tudtam hogy passzív de múltkor amikor egy hevesebb pillanatban meg akartam volna fogni ruhán keresztül a farkát mondta hogy neki az teljesen tabu. Nem élvezi ha szopják, nem is verhetem ki neki, az análtól van orgazmusa.

Az előjáték során akkor gondolom a popsijával foglalkozzak. De mi van akkor amikor nincs anál? Van valami alternatíva amivel az ilyen fiút ki lehet elégíteni?



2021. jan. 6. 21:40
 1/3 DominikX ***** válasza:
100%

Csók, simi.

Valszeg ha nincs anal, akkor csak ő kényeztet orálisan.

2021. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha nincs anal, akkor o oraloz teged es ennyi. En is full passziv vagyok es ha nem kivanom a szexet akkor oral es ennyi.
2021. jan. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
97%

Előjáték: csók erogén zónák aztán sok nyalás ujjazás

Én is full passzív vagyok. Ha nincs dugás akkor én orálozom őt vagy hátulról átölel vagy hasra fektet és a combom közé meg a fenekemhez dörzsöli és simiz közben, harapdálja a nyakam. Ettől én is el szoktam menni.

2021. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!