Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyes apáknak miért nehéz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes apáknak miért nehéz elfogadni, hogy a fiuk meleg?

Figyelt kérdés
Az enyém még nem tudja, nem is tervezem neki elmondani, mivel eléggé utálja a melegeket. Majd ha már nem lakom otthon.

2021. febr. 14. 22:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Alapjáraton a férfiakban van meg ez a “melegség bűn” dolog, a nők jobban elfogadják. Nem tudom engem is érdekelne, az én apám sem fogadta el, 12 éve nem is beszéltünk egymással kb.
2021. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Társadalmi nyomás, és környezet nyomása. Egy lelkileg ép embert nem érdekel, hogy ki mit csinál. Az aki másokat szid, utálkozik, az a saját nyomorát nem tudja megoldani, elfogadni. Az aki nagy hangsúlyt fektet a meleg gyűlöletbe, az is homár legtöbb estben. Így akarják bizonyítani a kornyezetüknek, hogy ők nem azok. Én apám szegény paraszt családból származik, mégis elfogadott. Egy rossz szót nem szólt. Sőt, inkább tudtomra adta, hogy nehogy azt higyjem, hogy emiatt majd nem fog mellettem lenni.
2021. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert a hít hű "kereszténységből" eredő büszkeségüket és a lenyelhetetlen egót nehéz lenyelni. Vagy ha le is akarja nyelni mégis csak, ott van az ismerősi köre.
2021. febr. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
#4, gondolom még azt is gondolod, hogy a nőknek a helye a konyhán van, Harry Potter sátánista jelképeket szimbolizál, a metált és a rappet a Sátán teremtette és Jézus még véletlenül sem rúgott fel asztalt. De alkoholista, személyiségzavarosnak nem fogok magyarázkodni
2021. febr. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem önmaguk a legnagyobb baj, hanem hogy mit fog majd mondani a szomszéd, a kartárs, meg a naphosszat 6uzizó kocsmatársaság, ha ott is kiderül. Mert akkor majd kedves apukának választania kell, hogy vagy a fiát tagadja ki, vagy a baráti körének lesz kénytelen búcsút inteni. Nem olyan egyszerű dolgok ezek... Ilyenkor persze a saját rettegését és dühét kivetíti a gyerekre, végül is a "rohadt gyerek" miatt keveredett ebbe a kezelhetetlen helyzetbe. A kocsmakör meg azon a szinten, van, hogy hát "Józsi" hogy nevelte mán azt a gyereket, hogy 6uzi lett, kellett volna rendszeresen az atyai pofon, meg ugye az örökzöld ötlet a sorkatonaság, ahol gatyába ráznák a fiatalokat... Tudod, ha a gyerek meleg, az bizony a családtagoknak is kényelmetlen helyzet, és igen, fel fog égetni náluk is korábbi barátságokat, kapcsolatokat. A gyerek már évtizede ismeri önmagát, nem pláne neki a melegség, de a szülő akkor kerül egy kezelhetetlen szituáció elé, és hát a férfiak nem a legjobbak a lelki dolgok elsimításában. Ütni azt inkább tudnak, ha le kell vezetni a feszültséget.
2021. febr. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Biztosan meglepődnék, annak ellenére, hogy magam is biszexuális vagyok, ha egyik fiam ezzel előállna, de mindenképpen megérteném, és ez semmit sem változtatna a kapcsolatunkon!
2021. febr. 15. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Mert biztos full hetero és büszke a fiára, majd idővel szeretne unokát is.

Valamint kevés vagy egyáltalán nincs benne empátia a melegek iránt.

2021. febr. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként hány éves vagy kérdező?
2021. febr. 15. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es, azokat a válaszokat törlik, amik szembe mennek a weboldal szabályzatával. Nem azokat, amiket a kérdező mond.


Amúgy szerintem valamiért a férfiaknak nehezebb jól reagálni erre, mert hát nekik fura, sokszor gusztustalan az, ahogy elképzelik, hogy miket is csinálunk, főként mi férfiak. Nem tudom, hogy hogy fejezzem ki ezt érthetőbben, de szerintem így is érthető. :D

2021. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg amúgy is, múltkor volt egy kérdező, aki szintén ugyanezt kérdezte, de sokkal kulturáltabban tette és nem törölték. Mi féle mágia, mi? :D
2021. febr. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!