Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok elégedettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok elégedettek vagytok a farkatok méretével?

Figyelt kérdés

Nekem 16cm. De pont jónak találom. Sokak szerint néz ki jól és ideális méret. A nagyobb farkú haverok mindig panaszkodnak, hogy mindenki akarja a nagyot de nem bírja. Így mindig örülök, mert az én méretem mindenki bírja.


Hány évesek vagytok és mekkora nektek? Esetleg ezt is írjátok le. Köszönöm:)


2021. márc. 12. 11:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen kösz

15cm

Tökéletes.

Barátom örülne ha egy kicsit kisebb lenne. 39éves

2021. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%

Nekem 16cm. 30 éves vagyok.

Engem pl izgatna egy kis méretű (13 alatti) srác. De csak ha nem kövér. Vagy egy vékony farkú is. De ilyen csak az ázsiai és a kövér pasik közt van. Sajna a kövér nem vonz. Ázsiait meg itthon nehéz találni.:(

2021. márc. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
17 cm és elégedett vagyok vele. Eddig csak pozitív visszajelzést kaptam. Sőt, bár én nem gondolom nagynak, de volt olyan partner akinek már ez is nagy volt
2021. márc. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

A hosszával elégedett vagyok, de a vastagságom szerintem átlagon aluli.


Azt vettem észre, hogy a méreteim szinte mindig az alacsony és vékony passzívoknak fekszenek, egy nagyobb darab srácot nem tudok megfelelően kielégíteni, se látványilag, se szexuálisan. Így predesztinálva vagyok a vékony, kisebb fiúkra :)


28F

17 cm hossz /3,8 cm körméret

2021. márc. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
77%
A kissebb szót nehogy valaki "okos", félreértse, a termetre gondolok, nem életkorra!
2021. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletesen.

16 cm, és pont eléggé vastag.

/22, aktív/

2021. márc. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem
2021. márc. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

14cm, 3,8cm átmérő 25F


Volt egy 4 éves időszakom amikor nagyon elkapott a nyomasztó érzés a méreteim miatt, nagyobbra vágytam. Szerencsére teljesen átbillentem a másik irányba, mára teljesen meg vagyok vele elégedve. Akinek meg nem lennék elég, az nekem se kell.

2021. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
93%

16/4,5 cm és szerintem nagyon szép es szexi farkam van. :)

Tetszik amikor a partneremnek nagyobb vagy vastagabb farka van, de az sem zavar ha kisebb az ove. A mostani szexhaveromnak 13 cm-es és teljesen meg vagyok vele elégedve.

2021. márc. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%
Bizonyos korban már le💩a méretét csak legyen kemény.
2021. márc. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!