Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy pár éve mekkora divat lett, hogy mindenki konditerembe jár és mindenki ki van gyúrva?

Figyelt kérdés
15-20 éve ez abszolút nem így volt.
2021. ápr. 2. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Engem nem érdekel, hogy valaki ki van gyúrva, vagy sem. Ha jobban érzi úgy magát valaki, akkor tegye. Jobban érdekel a jelleme, mint a kinézete.
2021. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Pozitív a véleményem! Nem a felfújt szteroidokkal telepumpált izomagyakról, hanem arról hogy egyre több ember sportol. Mert egészséges. Inkább ez legyen a divat, a menő, mint a drogozás.
2021. ápr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Nekem nem jön be az ilyen divatból sportoljunk stílus.


És úgy alapból a sportos alkat nem tetszik.


De mind mások vagyunk, más és más tetszik.

Nekem a husis alkat jön be 😋

2021. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Valahogy nekem is visszatetsző ez a divatból gyúrunk, közben semmi közük a sporthoz.

Sokkal jobban szeretem azt akinek az életének nem a kirakat része miatt fontos a sport.

2021. ápr. 2. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a husis csak egészséges mértékben tetszik, ha elhízott már nem. De az sem jön be igazából ha kockahasa meg nagy izmai vannak valakinek. Sőt a kockahas megmagyarázhatatlan módon taszít valamiért. Ránézek egy annyira kigyúrt pasira és nem tetszik. Inkább azt mondanám hogy az átlagos az esetem.

Na ez egy nagy off volt, de hogy mi a véleményem, nem tudom. Az én közvetlen környezetemből konkrétan senkit nem tudnék megemlíteni, aki ki lenne gyúrva vagy kondizni járna, errefelé más dolguk van az embereknek. Ennyire mindenki a mindenki.

2021. ápr. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem jártam konditerembe és nem is szeretnék kigyúrt lenni úgy, hogy egymást bámulva dubörgő zenére kínlódnak az emberek.

Jobb egy nagyobb túra,hegymászás, jó levegőn, szép látvánnyal, ezt preferálom.

És középkorúként ez jobb is az egészségem szempontjából. Egyébként egy céges kiránduláson két ilyen kigyúrt kolléga - késői huszasok - nagyon kifulladtak a kb 12 km-es túrán, rossz volt nézni, ahogy vánszorognak.

2021. ápr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A konditermeket én se szeretem, de legalább foglalkoznak az emberek magukkal, ami mégis csak jó.
2021. ápr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Azért a mindenki erős túlzás 😄 10ből 5 dagadt, 2 vékony, 2nek nincs formája, mert jó súlyban van, de nem mozog semmit. És kb 10ből 1 akinek jó teste van.
2021. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!