Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik ilyen? Mi lenne a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen? Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés

Nem nézek ki rosszul, volt jó pár futó kalandom, oda tudtam tenni magam...


De komolyabb ismerkedésnél elveszítem a szexuális érdeklődést. Amikor a másik személyisége érdekel, vagy kedvelem mint barátot, lehet akármilyen jó pasi, egyszerűen nem áll fel.

Nem vágyom nagyon kapcsolatra, bár szeretem ha mellettem vannak együtt alszom valakivel, csók akár...


Más is van îgy vagy valami nagyon félrement?


Röviden, szex csak kalandként érdekel.


26 F uni


2021. ápr. 19. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy félsz elköteleződni. Vagy egyszerűen szeretnél jobban megbízni a másikban és utána át tudod adni magadat. Nálam pl így van. Nekem se áll fel, azért, mert valaki tetszik. Szeretném jobban megismerni és amint van jobban bizalom, utána már magától jön ez is.
2021. ápr. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Pszichológus egyébként tud segíteni, ha egyedül nem megy. Lehetm, hogy sokkal mélyebb a dolog, csak még te sem tudod pontosan, hogy mi az.
2021. ápr. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Eddig minden párom kívántam szinte állandóan.

Szintén 26 uni

2021. ápr. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!