Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit kezdesz ha a másik fél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdesz ha a másik fél (többnyire passzívak) elkezd hisztizni beszélgetés közbe valamin?

Figyelt kérdés
Tiltod? Helyre rakod? Vagy mit csinálsz? Főleg ha még nem is jogos.
2021. máj. 9. 10:14
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én szeretem húzni őket. Kavicsokat :) Ha valaki hisztis leckéztetni kell. Kisgyereknél is ez a megoldás és leszokik róla, de sok díva futkározik az oldalakon :D
2021. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsi kavics? :D Én rászólni szoktam az emberekre, meg figyelmeztetni mi a hiba, de sajnos ilyenkor annyira elhiszik hogy igazuk van, hogy át se gondolják. A vitakultúra elég alacsony szinten van sajnos. Érvek nincsenek.
2021. máj. 9. 10:21
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Olvasok a sorok között :D
2021. máj. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csak mert én pl most vagyok hányadék, nyomorék, stb. Minden mert érdeklődtem. Nem gáz ha nem ok neki a kérdés, de a hangnem akkor is igazodjon. Meg ne gondolja hogy neten bármit lehet. Szerintem sokaknak kéne tanulni erről...
2021. máj. 9. 10:28
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Elmondom tárgyilagosan hogy szerintem nem jogos a hiszti mert... Majd ha nem érti meg, akkor elköszönök és tiltom is. Hisztire ha nem jogos nem vagyok kíváncsi. Nem párkapcsolatról van szó, hanem szexről. A szexpartner pedig jogtalanul ne hisztizzen.
2021. máj. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Dugd szajba az mindig segit
2021. máj. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Törlöm
2021. máj. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami tény neked, hogy többnyire a passzívak a hisztisek? 😄

Nekem abból ahogy írsz, pont te tűnsz annak.

2021. máj. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%
A Kavicsot dobd a tóba! Nem éri meg vele foglalkozni.
2021. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!