Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ugy erzem par honapja elkezdte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem par honapja elkezdtem emocionalisan vonzodni a nokhoz viszont vilag eletemben a ferfiakhoz vonzodtam elotte erzelmileg de szexualisan a ferfiakhoz vonzodom ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Maga a fius viselkedes fius lelek jobbban be jon
2021. máj. 15. 23:24
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
a gyógyulás útjára tértél, csak így tovább!
2021. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Lehet biszexuális vagy, ez olyan hogy van olyan srác aki 30 éves korában jön rá hogy kipróbálná sráccal. Nálad így jön ki lehet. Akkor max bi vagy.
2021. máj. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerű érzelmi bizonytalanság, aminek talán a kelleténél nagyobb jelentőséget tulajdonítasz. Attól nem lesz semmi bajod, ha esetleg lesz egy barátnőd, akivel meleg érzelmi kapcsolatba kerülsz (a meleg szót nem szexuális értelemben használtam). Ezzel nem fogsz eltávolodni a fiúktól, pláne a barátodtól, ha van.
2021. máj. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

#1: Inkább neked ajánlanék orvost sok-sok lesz*rom tablettával.


Lehetséges olyan is, hogy érzelmileg és szexuálisan is már az irányzat(lehet hogy biromantikus meleg vagy), vagy csak szimplán biszex

2021. máj. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!