Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nagyon más jövedelmi helyzetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon más jövedelmi helyzetű srácok közötti kapcsolat működhet?

Figyelt kérdés

Az egyiknek milliós fizetése van, több diplomája, karriere. Egyértelműen a budapesti elit része.


A másik srác vidéki, alacsony jövedelmű, érettségizett. Nem fizikai munkás, de nem sokkal több. Pl irodai aktakukac.


Lehet ebből valami? Vagy hosszútávon meggyötörné a kapcsolatukat, hogy az egyik max a Balatonra járna nyaralni, a másik meg a Maldív-szigetekre.

És persze a magasabb jövedelműnek kifizetni a különbözetet, hogy a másik is jöhessen.



2021. máj. 29. 11:00
A kérdező szavazást indított:
Igen, működhet.
Nem.
Talán, de nagyon nehéz lesz hosszútávon a nagyon eltérő igények/lehetőségek miatt.
50 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha heteróknál működik ez, akkor melegeknél is.
2021. máj. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Azért heteróknál ott van az a "férfi tartsa el az asszonyt" is mentalitás kicsit. Itt meg egyenlő felekről lenne szó. (két férfi)


De most ebbe a vitába nem állok bele. Légyszi ne ezzel példálózz. Kösz.

2021. máj. 29. 11:23
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
2 intelligens ember között ez nem okozhat gondot, teljesen mindegy, hogy 2 nő, 1 nő 1 ffi vagy 2 ffi kapcsolatáról van szó. Tudni kell kommunikálni.
2021. máj. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Leírom az én esetemet így tudnék rá válaszolni.

Aktív férfias férfi vagyok,

Komolyabb kapcsolat mikor kialakult volna mindíg jóval nagyobb fizetésű passzív srácokkal hozott össze a sors akik el is akartak volna tartani engem, de irányítani is szerettek volna-ez nekem nem jött be. A férfasságomat veszítettem volna el úgy érzem, de vége is lett mert nem tudtak irányítani mint az alkalmazotjaikat, kollégákat.

Kettőn áll a vásár mindíg.

2021. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha hasonlóak az igényeitek, nézeteitek dolgokról, akkor igen. Megvan köztetek a kölcsönös bizalom, őszinteség, tisztelet, áldozathozás. Ha nem, akkor nem fog működni hosszútávon.


Viszont abból amit leírtál, már látom, hogy ez egy függő kapcsolat lesz valószínűleg. Tehát az nem egy jó dolog, hogy a másik fizet helyetted, mert függni fogsz tőle. Ő pedig ezeket felhánytorgathatja később. És általában ez így szokott történni. ;)


1-es: Heteróknál sem működik ez, mert azok is kodependens kapcsolatok. Ott, ahol nincs egyenlő félként kezelve a másik, az egy halálra ítélt kapcsolat. Legyen az hetero, vagy homi.

2021. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Hát istenem, akkor menjen egyedül a Maldív-szigetekre, ha ilyen álma van milliós fizetéssel, és neki teher más, aki nem engedheti meg azt zsebbe nyúlva. Pff
2021. máj. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
IQ kérdése szerintem. Működhet ha nem érezteted vele, hogy ez gond.
2021. máj. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló a szitu esetünkben, de soha nem volt belőle probléma!

4.éve szeretjük egymàst,ami az enyém az az övé is!

2021. máj. 30. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 hegedusmark ***** válasza:
100%

Szerintem működhet. Egy kapcsolat amúgy is csak akkor működik ha megértjük és elfogadjuk egymást.


Pár fontosabb gondolatot kiemelnék:


Ha én lennék az alacsonyabb keresetű, nem élősködnék a páromon. Vannak saját, egyéni céljaim is és nem akarnám, hogy azokat ő érje el nekem.


Nem kérnék tőle semmi tárgyilagosat csak azért, mert neki több pénze van, viszont ha ad valamit, akkor elfogadom és nem mondom azt, hogy "ez túl drága, hogy elfogadjam" (addig, amíg szeretetből adja és nem azért, hogy megvásároljon engem, addig ezzel szerintem semmi probléma).


Mindenképpen tisztáznám vele, hogy engem a kis dolgokkal, apró, közös örömökkel/élményekkel is le lehet nyűgözi.


Ha meglep valamivel, akkor nem érezném, hogy viszonoznom kell vagy "vissza kell fizetnem" (FŐLEG NEM A TESTEMMEL)

2021. máj. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
simán
2022. aug. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!