Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi határozhatja meg azt hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi határozhatja meg azt hogy nekem eddig soha nem volt állandó tartós hosszú távú intim partnerem?

Figyelt kérdés
Lényegébe azért érdeklődőm ennyire pesszimistán mert reakciókat várok a feltettet kérdéseim által 29 éves rövid fekete hajú kövér férfi vagyok mikropénisszel rendelkezek pesten élek de egykor alkalmi randikon voltam ahol egy órás egy napos lezajlott rövid lefolyású alkalmi randi alakult futó kapcsolat során én azóta rengeteget csalódtam a magyar férfiakba kudarcokat halmoztam az esélytelenségbe az ambicíóm meg nem igazán hozta ki a lépéseket

#homoszexualitás #szofisztika #Reális talaj #Érdeklődési irányok #Alíg várja hogy szexelhessünk
2021. jún. 9. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, valami szer hatása alatt írtad ki ezt a kérdést?
2021. jún. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hat, a leiras alapjan tul jol se nezhetsz ki es a fenti szosszeneted alapjan esz se sok szorult beled.
2021. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!