Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valakivel előfordult ilyen,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakivel előfordult ilyen, hogy hirtelen eltűntek netes társkeresőn akivel elkezdtetek beszélgetni társkeresőn?

Figyelt kérdés
Meleg társkeresőn vagy én írtam rá, vagy más írt rám, beszélgetünk, ígérte, hogy találkozik velem, meg hogy majd képet küld magáról délután, végül törölte magát délután és többször felregisztrált, mert meglehet ismerni az írás stílusát.
2021. jún. 13. 01:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Néhány órája is volt egy ilyen.

Helyes, izmos (tényleg izmos, látszott, hogy ki van gyúrva) pasi volt a képein, olyan, akit egyébként keresek.

Nem ritka. És bosszantó. Lassan már úgy kezelem a legtöbb ilyet, túl szép, hogy igaz legyen...

(Olyan is volt, hogy többször regisztrált (majdnem) ugyanazzal a profilnévvel, képpel, és többedik alkalommal a megbeszélt találkozó előtti este törtölte magát.)

2021. jún. 13. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
üdvözlet a net világában, meleg, hetero vagy akármilyen társ- és partnerkereső általános jelenség a ghostingolás, majd hozzászoksz
2021. jún. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak mi ebbe neki a jó vajon? Egyszer mindenki megismeri hogy ilyen. Vibere menj át vele. Legalább a számát tudnád.
2021. jún. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A telefonszám sem garancia, hogy találkozik.

Két kezem ujjai kevesek ahhoz, akik eddig átvágtak, eltűntek, képet kunyiztak.


Innen a GYK-ról egyetlen egy srác volt tavaly nyáron akivel ténylegesen találkoztam, többször is.

Korrekt ember volt, minden szempontból.


52f

2021. jún. 13. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenkinek van ilyen sztorija - az én esetemben a srác nem jelent meg a találkozón. Hívtam, ki volt kapcsolva. Egy óra után feladtam. Hazamentem.
2021. jún. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én nős vagyok, már 60 éves. Jobbára csak vituális kapcsoltara keresek beszélgetőtársat, leginkább szexcsetelni.

Sokszor volt, hogy eltünt a partnerem, de volt, hogy nem is bántam :)

2021. jún. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor előfordul. De én velem is volt, hogy nem írtam vissza, amikor leesett hogy nem 100as az illető( pl harmadjára kérdezi ugyan azt 2 napon belül).
2021. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kamu profilba futottál.
2021. jún. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Én fent vagyok Romeon,és ugyanezt tapasztalom.

De nem adom fel,hátha megtalálom a hozzám illő korombeli(max 25)passzív srácot,akinek lehozhatom a csillagokat az égből,akivel közös programokat csinálhatok,akivel őszintén élhetek!

Kijárna már a boldogság nekem.:P

/22/

2021. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok van, de hát ez az internet világa.
2021. nov. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!