Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy nyomjam el magamban az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nyomjam el magamban az érzéseimet egy szexkapcsolatban? Hogy ne látszódjon rajtam, hogy ez már jóval több részemről, mint puszta szex?

Figyelt kérdés

Mert ha megtudná, hogy beleszerettem, már nem érdekelném. Addig jó a dolog, amíg csak szexről van szó, és semmi érzelem. Szerinte. Pedig én már nem úgy érzek, és félek lebukok. Pirulok a közelében, és már nem úgy nézek rá, ahogy eddig. Szóval nem tudom mit tegyek. El fog múlni ez a fellángolás? Még csak pár hete érzem ezt. Vagy próbáljam eljátszani, hogy nincs semmi?


Ő mindig csak a szexről akar velem dumálni, meg minden. Egyszer küldtem egy szíves smileyt, akkor is megkért, hogy ne tegyem, mert nem szereti. Egyszer meg szívemnek szólítottam szex közben, és nagyon kiakadt. Soha nem engedte, hogy szájon megcsókoljam, pedig mindig azt mondom, hogy csak azért, mert kívánnám. Szerinte az nem való ebbe a viszonyba, de azért bárhol máshol csókolhatom (csak ott nem, ahol legjobban szeretném). Csak arra vagyok jó neki és semmi másra, igaz? Hogyan tegyem túl magam ezen?



2021. jún. 14. 00:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A leírásodból úgy látom, hogy te sérülsz ebben a kapcsolatban, és aggasztó, hogy a másik ezt nem látja. És megértem azt is, hogy szereted őt, mert miközben olvastam a kérdésed, eszembe jutottak hasonló élmények, olyan múltbéli emberek, akiket fájt szeretni.

Leírtad, hogy neked szükséged van arra, hogy önfeledten, spontán módon megéld és kimutasd a szereteted. És ahogyan Petőfi is írta: "A virágnak megtiltani nem lehet, Hogy ne nyíljék, ha jön a szép kikelet".

Gondold végig: Hogyan szeretnéd magad érezni egy kapcsolatban? Hogyan szeretnéd, hogy kommunikáljanak veled egy kapcsolatban? Milyen érzés kölcsönös figyelemben részesülni? Milyen az, amikor nem fáj szeretni? Milyen az, amikor meg sem kell fordulnia a fejedben, hogy elnyomd az érzéseidet? Milyen egy felszabadító kapcsolat? Mi teszi azzá?

2021. jún. 15. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


Én maximálisan megértelek, s átérzem a helyzeted. Pontosan ugyanebben a cipőben jártam korábban, mint amiben Te most.


Én annak idején találtam egy férfit, akivel leszögeztük már az elején, hogy csak barátság és extra lehet, semmi más. Ő volt az első férfi, aki mellett nem menekültem el szex után rögtön,mert akkor még nem fogadtam el ezt az oldalam igazán, hogy meleg vagyok. A lényeg a lényeg hogy teljesen és totálisan, menthetetlenül belé zúgtam, bármit megtettem neki gyakorlatilag olyan szerelmes voltam belé... Viszont egyszerűen teljesen felemésztett az érzés hogy ezt el kell nyomnom magamba, sokat is vitatkoztunk ebből kifolyólag, ahogy kezeltem bizonyos helyzeteket (már már féltékeny voltam stb), és én végül úgy döntöttem hogy lesz ami lesz, elmondok neki mindent.... A sorsom gyakorlatilag az lett hogy nem lehet semmi vagy helló.... Én hülye annyira rajongtam érte és olyan szerelmes voltam belé hogy képtelen voltam elengedni-elmenni, inkább csak zokogtam a fájdalomtól meg becsaptam magam azzal, hogy ha viszonzatlan a dolog akkor majd csak elmúlik bennem is... De csak szenvedés volt utána a dolog, így iszonyú nagy erőt vettem magamon és tovább léptem mégis, életem legnagyobb fájdalma volt, mert nagyon bele szerettem, de hagytam inkább mert magamra kellett gondolni hogy sosem leszek így boldog ha ezen nem változtatok.... Majd találtam egy csodálatos embert akit mindennél jobban szeretek és viszont szeret engem, a döntésem pedig sosem bántam meg mert végre boldog vagyok!


Ami az érdekes a történetben hogy az illető később elő került újra és azt mondta szeret.... és erre akkor jött rá amikor vége lett stb...


Az előttem válaszoló anonim hozzászóló aki végig jelen volt itt a beszélgetésben: fantasztikus ember vagy, annyira jó soraid vannak istenem, ritka értékes és jó ember lehetsz! Bár lennének ilyen értelmes barátaim :)

2021. jún. 16. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!