Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha legális lenne a melegházass...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha legális lenne a melegházasság, akkor megházasodnál?

Figyelt kérdés

2021. jún. 21. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Természetesen igen. Progresszív konzervatívként fontosnak tartom a házasság intézményét. De triviálisan a polgárira gondolok. Ugyanis ateista vagyok.
2021. jún. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha mindketten szeretnénk, akkor igen. De csak polgárit. Ha hetero lennék, akkor sem akarnék templomit.
2021. jún. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
én is! palástban + fatyolban meg minden 🤤 koszorús srácok meleg pappal , leszbikus vofely 😇
2021. jún. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Én megházasodnék, természetesen csak akkor, ha a partnerem is szeretné. Én gyerekeket is szeretnék, bár ilyen homofób közegbe nem hiszem, hogy vállalnék (még a végén őket szivatnák az apjaik miatt), esetleg, ha nyugatabbra költöznék (ott pedig ugyebár a házasság már nem probléma).
2021. jún. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
13%
Szerencsère nincs ilyen opció és MO on nem is lesz.
2021. jún. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Lesz majd 5-ös. Ne aggódj. ;) A homofób generációk majd egyszer úgy is kihalnak. A fiatalabbak már rengeteg + információhoz hozzá tudnak jutni, ami régen nem volt lehetséges. Csak ez sok idő, de azért nem kell pesszimistán látni a világot.
2021. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Oké. :D Már nem fogod megélni, de tanulj picit többet. Majd akkor átlátod a dolgokat és az emberi mentális és technológiai fejlődést.
2021. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%

8

Szerencsére a kisebbség gondolkodik így. A többség normàlis.

2021. jún. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha lenne kivel, de nincs.

[link]

2021. jún. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
32%

Nem, csak lánnyal tudnék ilyet elképzelni így is, hogy bi vagyok. :/

Rendes házasság teplomban kötődik, van egy ilyen lelki mély jelentése, nem csak papír.

2021. jún. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!