Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti mit szólnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti mit szólnátok hozzá, ha az óvodákb LMBTQ aktivisták mennének játékos eladást tartani a másságról a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
2021. jún. 30. 17:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*óvodákba
2021. jún. 30. 17:49
 2/27 anonim ***** válasza:
65%

Felháborodnék

Nem óvodába való a szeszualitás és pont!!

2021. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
81%

Meleg vagyok, de óvodában szerintem ennek semmi helye. Ugyanúgy ahogy heteroszexuális dolgoknak se.


Max. szerintem általános iskola felső tagozatától, addig semmi értelme semmi ilyennek.

2021. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
57%
Az óvodában még heteroszexuális dolgokról se kéne, hogy szó essen. Én olyan 8. osztály körül kezdeném el az ilyesmit, mert akkor kezdik a gyerekek felfedezni a saját nemiségüket és ebben a bizonytalan korszakban sokat segítene egy LMBTQ gyereknek elfogadnia és elfogadtatnia a társakkal magát.
2021. jún. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. De akkor mit kezdtek pl. azzal a mesekönyvvel, ahol két herceg egymásba szeret?


Ha mondjuk ezeken a játékos előadásokon az LMBTQ aktivista felolvasna a gyerekeknek a könyvből, azt is elítélnétek?


Lényegében az lenne itt a cél, hogy az új, alfa generációt már úgy neveljék, hogy a másság kezdettől fogva elfogadott legyen.

2021. jún. 30. 18:00
 6/27 A kérdező kommentje:
Vagy akkor olyan meséket sem kellene az óvodákban ismertetni, ami heteroszexuális kapcsolatokról szól?
2021. jún. 30. 18:03
 7/27 anonim ***** válasza:
59%
8. Osztályban már az osztály fele él nemi életet, az már késő a felvilágosításra. 1-2-3. osztályban lenne a helye, legkésőbb 4.-ben amikor már elkezdenek a gyerekek maszturbálni, megjön a lányoknak a menstruáció a fiúknak meg a magömlés. A szőrősödés stb. Nyolcadikban már tök felesleges erről papolni. Volt osztálytársam 8-ban már terhes volt. Ennyit erről...
2021. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

A mesekönyveket inkább “szülőknek tervezték” , ha akarják akkor megveszik és otthon olvasnak belőle a gyereküknek.


Viszont azzal hogy a gyerekeket elfogadásra kell tanítani, 100%-ig egyetértek, de szexuális tartalomnak tényleg semmi helye kiskorban.

2021. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Bár nem tudom, milyen meséket ismertetnek ma... De feltételezem a klasszikus mesék, pl. Hőfehérke, Csipkerózsika, Hamupipőke stb... Mennek. Ezek pedig mind heteroszexuális mesék.
2021. jún. 30. 18:04
 10/27 A kérdező kommentje:
(vagy egyáltalán szoktak meséket mondani az óvodákban manapság...?)
2021. jún. 30. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!