Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Coxx bár velemények?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Coxx bár velemények?

Figyelt kérdés
23 éves kezdő bi passzív fiú vagyok, aztán már nagyon szívesen kipróbálnám az orált (én adom persze) és hát gondolkodtam rajta, hogy lehet el kéne látogatnom a fenn említett bárba, azonban hallottam pár olyan dolgot is ami egy kicsit elbizonytalanított, ilyen példaul az, hogy kb. csak a "proli" réteg jár ide. Személyes tapasztalatok? Van jobb ötletetek?:)

2021. aug. 1. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Néhányszor voltam ott hétköznap esténként.

Szerintem nem volt vele baj, járnak oda külföldiek is.

Alternatíva: Magnum Szauna. Nagyon tudom ajánlani!

2021. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
van pár varangy az biztos, de amíg volt turizmus sok külföldi , feka stb srác is járt oda...az volt a jó... most gondolom csak döglődés sés fogócskázás meg faltámasztás lehet...
2021. aug. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

1x voltam ott, számomra nagy élmény volt, egy kigyúft külföldi srác kinézett magának, egy kabinban leszoptam mialatt kortyolgatta a vodkáját apit a pultból vett :)

Enyhén szőrös kb 16 cm farka volt, aztán evy fiatal vendéglátóst is leszoptam, neki masszív 19 cm volt a lába között.

2021. aug. 6. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!