Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan viselitek el az állandó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselitek el az állandó visszautasítást?

Figyelt kérdés
2021. aug. 18. 21:47
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem nagyképűségböl mondom, de általában én szoktam elutasitani az érdeklödöket. Mondjuk ugy nem nehéz, hogy én ritkán kezdeményezek. 😅 Viszontaz elsö nagy szerelem engem is elért az év elején, de sajnos viszonzatlan maradt igy gyorsan végetért ami nagyon megviselt. Még most is eszembe jut a srác. Ugyhogy ha ugy vesszük elég sz*rul viselem. Dehát ez van, tanul belöle az ember aztán reménykedik hogy legközelebb megtalálja az igazit.
2021. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:(
2021. aug. 18. 22:04
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

A viszonzatlan az tényleg fájó dolog. :-( meg az eltűnés is.. De na..

Amugy kibeszleni tényleg jó tesz hidd el. Bár ezt mondani így könnyű, ritka a megertő ember, kissé sorstarsnak kéne lenni vagy hogy mondjam. Néha jó lenne kitorolni emlékeket, embereket.

Bar én is tudnék törölni.

2021. aug. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Általában én szoktam visszautasítani, de én mondjuk a talit sem szeretem húzni. Valóságban akarom látni az embert, mert csak ott tudom eldönteni, hogy szipatikus, vagy nem. :D Viszont már sokszor felültettek, meg nem jöttek el talira, stb. Viszont igazából mindenki magát minősíti ezzel. Én ilyenkor úgy szoktam hozzáállni, hogy legalább már előre kiderült, hogy megbízhatatlan, aztán lehet tovább lapozni.
2021. aug. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez az élet része,és arra jó, hogy megtaláld az igazit.

Ha a kinézeted miatt utasítanak el, akkor azok eleve csak felszínes emberek.

Aki kapcsolatot akar, az kíváncsi rád, mint emberre.


De tény és való, néha jó lenne, törölni sok mindent és sok mindenkit.

2021. aug. 19. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem az sokat segít hogy vannak barátaim akikkel tudok ilyesmiről is beszélgetni.
2021. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Azokból választok akikiket érdekek, nem futok felesleges köröket.
2021. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
Akit szó szerint mindig elutasítanak annak az az oka, hogy saját magánál sokkal vonzóbb embereknél próbálkozik mindig.
2021. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Kicsit fáj, de továbblépek. Nekem sem tetszik mindenki így meg tudom érteni hogy valaki miért utasít el.
2021. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!