Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek társkereső oldalon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek társkereső oldalon gáz fent lenni,ha csak beszélgetni akarok?

Figyelt kérdés

Sokszor megkaptam már,hogy minek vagyok fenn,ha nem akarok kapcsolatot,meg szexelni sem.


De,én nem is írtam ki,hogy ezt keresném.

Igazából csak dumálgatni,barátkozni vagyok fenn.


2021. szept. 16. 19:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, nem tiltja senki. Azt csinálsz, amit akarsz. Ha neked ez jó. Nem bűn, nem büntethető kategória jogilag.
2021. szept. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Mivel sportos alkatú vagyok,így sokszor kapok ajánlatot.

És,amikor elutasítom,akkor olyat mondanak,hogy minek vagyok itt fenn:)

2021. szept. 16. 20:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok, de a tobbi meleg szerint a “csak beszelgetni akarok” egy nem letezo kategoria..igy mindig szarban leszunk
2021. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mivel egyedülálló vagyok,így furcsállják,hogy miért nem keresek párt,meg szexet.


De,én egyikre sem vagyok alkalmas,nem nekem való ez a világ,de barátkozni,beszélgetni érdekes témákról szeretek.


Elég introvertált vagyok,ritkán mozdulok ki otthonról,ezért is szeretek beszélgetni.

Mivel vidéki is vagyok,így amúgy sem lehetne ennél több.

2021. szept. 16. 20:18
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, de ne árulj zsákbamacskát ne csapj be másokat. Írd ki hogy kizárólag beszélgetni akarsz se találka, se képcsere meg nem'tom mi. Aki elfogadja jó, aki meg akaratos, értetlen hülyeként győzködni akar attól akkor sem akarnál semmit ha éppen társkeresőzni lennél fent.
2021. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legy pesszimista. Inkabb mozdulj ki gyakrabban:)
2021. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Vidékiként eléggé beszűkültek a lehetőségek.

Tehát többnyire csak a netes beszélgetés marad.


Utazni pedig nem tudok,és nem is fogok soha a fővárosba költözni,így nyilván nagy részt csak online marad még a barátság is.

Pár emberrel találkoztam már élőben,de velük is ritkán.

2021. szept. 16. 20:24
 8/14 A kérdező kommentje:

#5


Képem van kint,azért rakom ki pontosan,mert nyilván a szimpátiát is ebből szűrik le,hogy milyen ember lehetsz.

Szerintem sokat elárul egy ember tekintete,ez a legfontosabb,így nyilván képeim nekem is vannak kint.

2021. szept. 16. 20:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

hát azért a nagyobb vidéki városokban is lehet már itthon barátkozni személyesen...

falun, meg kisebb városokban még megértem

amúgy én is kb így vagyok,csak beszélgetek

2021. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is kiírtam a profilomba a Romeon, hogy nem keresek senkit, de azért néha megpróbálkoznak. Én megértő vagyok, mert valószínűleg úgy gondolják, egy próbát megér. Nem volt még ebből gondom sosem. Úgy vagyok ezzel, hogy ha valaki nem ért a szóból, az magára vessen. És találtam beszélgető partnert így is.

(Amúgy meg a barátom 200 km-re lakik, hozzá nem lehet menni, így mindig ő jön hozzám. Együtt élni nem szeretnénk, havi egy hétvége a miénk. Szóval nekünk a távolság nem akadály.:)

2021. szept. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!