Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egymásnak verés esetén mi van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásnak verés esetén mi van ha az egyik jóval hamarabb elélvez?

Figyelt kérdés
Utána mi van ha nincs kedve tovább? Én kipróbálnám de ettől félek... Én soká megyek el ugyanis.
2021. okt. 18. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát vannak ilyen emberek, ha kész akkor már nincs kedve folytatni.

De van aki van annyira figyelmes hogy nem hadja abba neked ha ö már végzett. Ez ott akkor fog kiderülni a partneredről, hacsak nem beszélitek már meg elötte vele.

2021. okt. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jaja de hiába vagyok figyelmes ha a kedvem...
2021. okt. 18. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Max befejezed magadnak.

Én úgy próbáltam ki, hogy csak nekem verték. Én nem. Ahogy velem végzett, kiverte magának. De mi így is állapodtunk meg, így is akarta a srác.

2021. okt. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 10-20 percig bírom a verést, ha elmegyek és a másik még bírja akkor nem fogom otthogyni, ha megengedné segítenék is neki szívesen

szóval ettől ne félj szerintem

23f

2021. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Na várjál most attól tartassz hogy ö megy el hamarabb és te maradsz hoppon, vagy attól hogy elmész és nem lesz kedved folytatni?
2021. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Mi azt csináltuk hogy aki hamarabb elélvez annak sz . pnia kell a másikat élvezésig. Utána le is kell nyelnie. Egy verseny igazából h kibírja tovább.
2021. okt. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 sandrisbp ***** válasza:
100%
Van elég sok olyan "kíváncsi hetero" vagy enyhén bi srác, aki, ha ő már elélvezett, elveszti az érdeklődését, és már nem akarja folytatni addig, amíg a partnere is kielégül. Ezzel tisztában kell lenni - de ennyi kockázat szerintem bőven belefér. Semmit nem kell erőltetni.
2023. aug. 24. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2021. okt. 18. 18:22 időpontban válaszoló leírta a kölcsönös maszturbálás korrekt lefolyását ;)
márc. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!