Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehetne az elérni, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne az elérni, hogy "tiszta" és "steril" legyen az anális szex (továbbá az ánusz nyalás)?

Figyelt kérdés

Én inkább bi vagyok, de valamiért ez az anális vonal mindig is taszított. Ugyanis baromira "koprofób" vagyok. Viszont a volt barátnőm állandóan ezzel nyüstölt. Egyrészről szerette volna ő is análba, másrészről szerette volna, ha engem tesz análba egy dildóval. Alapvetően benne lettem volna, mivel érdekelne, hogy milyen érzés a "prosztata orgazmus" (azaz a "férfi G-pont" ingerlése által elért orgazmus).

Viszont az a baj, hogy én mindig is irtóztam a fekáliával való érintkezéstől ill. ennek a gondolatától. Ugyanakkor baromira érdekel hogy milyen érzés a "prosztata orgazmus".

Viszont sok helyen láttam az "ánusz nyalást". Én ezt elképzelni sem tudnám, hiszen az ánusz az emberi test "legpiszkosabb" része. Ugyanakkor baromira izgat. Milyen érzés lehet, amikor én csinálom másnak és milyen, amikor nekem csinálják?


Úgyhogy az volna a kérdésem, hogy mit csináljak annak érdekében hogy "teljesen tiszta legyek ott lent"? Beöntés? Esetleg koplalás?

Továbbá hogyan tudnám rávenni magamat arra, hogy ne viszolyogjak az az anális szextől (legyen a partner fiú vagy lány)? De ez a partnerre is vonatkozik.


2021. nov. 6. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Ami taszít, azt nem kell erőltetni.

Nem véletlenül csak az emberek kis részéz vonzza a fenéknyalás.

2021. nov. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Steril az biztos nem lesz, de ki lehet alaposan mosni. Másrészt itt ha jól értem, csak a kéz és farok ér hozzá, amit szintén le tudsz mosni.
2021. nov. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%

Semmi extra, anál előtt beöntés, nyalás előtt mosakodás, de amúgy igen, ha valakit vonzanak ezek a dolgok akkor úgy mindennel együtt vonzza, egy kis kaksi nem gond, ha neha becsúszik.

Mi kb minden este nyaljuk egymás fenekét barátnőmmel, vagy, hogy mosakodás előtt, mindketten szeretjük a fenék alap illatát és ízét, ez vele jár:)

2021. nov. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Hű de igényesek vagytok 3as!


Egy normál beöntés és tusolás a megoldás,és semmi olyannal nem talàlkozol amitől ìrtózol!

A barátom ànuszát imàdom kényeztetni,alaposan kínyalni mielőtt megdugom,és semmi rossz élményem nincs ,pont ellenkezőleg!

2021. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, ha gondolod írj rám .
2021. nov. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!